Recomandări de seară: cum să mimezi orgasmul, salariul și că ți-a plăcut ce a gătit soția
• Recomandăm în această seară, special pentru cititoarele care n-au avut noroc de un soț admirabil în pat (fac precizarea asta pentru că, slavă Domnului, avem și cititoare foarte norocoase – să știți că mai citim și noi din când în când comentariile), un text al Simonei Catrina numit Învățați orgasmul fără profesor. De fapt, e un text despre cum să mimezi orgasmul, ceea ce mă face să întreb, Catrino: cum rămâne atunci cu „vreau o relație bazată pe sinceritate și încredere reciprocă”? Ăă?
• Rămânem alături de Simona Catrina, de data asta cu o știre de pe ReporterVirtual.ro: patronul unei firme căreia Patriciu îi datorează bani a fost bătut de bodyguarzii celui mai bogat român. Deci, Catrino: când te întreabă Imre dacă ți-ai luat salariul zici că da, că e posibil ca ăștia să nu vă fi plătit nici asigurările medicale.
• Pe blogul lui George Damian găsiți un material despre perenitatea băieților deștepți pe aceste meleaguri. Simpaticul nostru documentarist a mai scris despre Nicolae Malaxa și în numărul din ianuarie al revistei Historia, publicație patronată, să vedeți coincidență, tot de un băiat deștept.
• A trecut aproape un an de când v-am recomandat, la această rubrică, o supă cremă de usturoi de pe blogul lui Adi Hădean. De la un simplu trackback apărut sub rețeta de supă de ustoroi ne vin zilnic pe DC în jur de 50 de mâncăi, ceea ce mă face să vă recomand astăzi niște minunați colțunași cu sos de carne de poți să mimezi că ți-au plăcut, Catrino, lingându-te pe degete!
• Ne-am lăudat cu cititorii noștri fiindcă sunt educați, inteligenți, cu simțul umorului și câștigă peste medie, e timpul să ne lăudăm acum și cu aptitudinile lor artistice. Unii dintre ei ne sunt atât de dragi încât ne vor lipsi!
Multumim, multumim! Foarte utile recomandarile!
De coltunasi zic
😀
… trackback la ciocolată nu vrei, joulee??? 😀
Mama, ce bine arata coltunasii aia! Si daca pui asa ceva pe masa, se rezolva, ma gandesc si problema orgasmului, de nu mai e nevoie sa-l mimezi.. =))
Aaalo, ce e asta? Nu trebuia sa se afiseze azi
mânariarezultatul de la concursul de mima cu imprimante? 😐da’ o reteta de ostropel nu ai prin recomandari?
Sebra, poti sa mimezi ca mananci ciocolata?
Textul Simonei e genial!! =)) Am lesinat de ras!
Io zic că nu există femeie trecută de 20 de ani care să nu ştie cum se mimează.
Voi mima un comentariu.
Tine un like, Sebra!
🙂
E autentic, nu mimat.
@sebra: Fata, vrei sa-i scada increderea in sine lui Julius? 😀
Cateodata recomanzi si povestesti asa bine unele texte ca nu mai sunt deloc curios sa le citesc. Textul lui Damian e bunicel, dar deja l-am citit, fiindca sunt baiat destept si m-am abonat la newsletter.
Mmmmmmmmmmmm…Bombo mimand un metal de-ala suparat (iar am uitat cum ii zice, da acasa stiam, zau ca da); nu va lasati inselati de zambetul blajin, la minutul 1.25 incepe cu growl
buun, acum sa vedem si restul……
Multumim de recomandari…
multumesc si eu, mai ales ca mi-ati reamintit de Adi Hadean, am facut o ciorba extraordinara dupa o reteta de-a lui!