Recomandări de seară (2!) |
• Cu toţii ne propunem la început de an o serie de lucruri de făcut în anul respectiv – mă rog, cel puţin până la o vârstă, când realizezi că e inutil să-ţi mai baţi capul odată ce ştii că tot n-o să faci nimic. Motanes şi-a propus doar să fie un picuţ mai ordonat şi să-şi pună fiecare lucru la locul lui.
• „Un profesor din statul american California a fost suspendat din funcţie pe perioadă nedeterminată după ce doi elevi, un băiat şi o fată, din clasa a doua au făcut sex oral în sala de curs, deşi profesorul era prezent” – via Hotnews; nu punem link fiindcă nu suntem în trust cu ei şi mi-e că le stricăm ceva pe-acolo. Să rezumăm: clasa a doua, sex oral în clasă, profesorul prezent… Nu sesizaţi vestea bună de aici, nu? Şi totuşi, este una.
• Dacă sunteţi din Hunedoara, poate aţi prins promoţia cu găleata de portocale de la Kaufland. Dacă nu, aruncaţi un ochi aici – pare comedie bufă, dar nu e.
• Un argument foarte pertinent în favoarea mutării zilei naţionale a României vara. Nu, bre, nu ca să fie cald în luna decembrie.

Twitter
Facebook





24 Ianuarie 2011 la 10:19 pm
Ie ieeeee, sunt prima
atata doar 
24 Ianuarie 2011 la 10:20 pm
Sus Randunel!
24 Ianuarie 2011 la 10:23 pm
@RoseN: tu ai desenat asta?
24 Ianuarie 2011 la 10:25 pm
Nu
e doar un icon de la messenger, doua puncte si bz, : bz , fara spatiu intre ele

24 Ianuarie 2011 la 10:35 pm
@N.A. Nu aici, dincolo!


Si @admin, asta e veche, i-am servit-o eu lui I Simion!
SI, in sfarsit, RoseN, asta vine de la “RoseNGuns”?
24 Ianuarie 2011 la 10:38 pm
@Dan1 – Pisti tat !!!!
24 Ianuarie 2011 la 10:55 pm
@Dan1
eee? 
Vine de la hmmm…oare ce sa aleg eu ca sa aiba Dan The One ce comenta cand se plictiseste?
24 Ianuarie 2011 la 10:58 pm
@N.A.,
Pisti tăt??? Bineeee! Aplicăm planul
RoBlogFestB!24 Ianuarie 2011 la 11:03 pm
@N.A,
Daaaa! Strut Modest, fly like a bird, mweo-miau like a cat!
24 Ianuarie 2011 la 11:16 pm
Da! intrerupem lupta pentru dreptate ca sa va ofer si eu o mica recomandare (se poate, e deschis si pentru public?). Pentru fete (in principiu, da’ nu musai) – pe http://www.taaz.com va uploadati o poza si puteti sa incercati mii de stiluri de machiat & coafat. Plus cum va sta cu stilul diverselor vedete. Eu ma tot joc.
24 Ianuarie 2011 la 11:37 pm
„Un profesor din statul american California a fost suspendat din funcţie pe perioadă nedeterminată după ce doi elevi, un băiat şi o fată, din clasa a doua au făcut sex oral în sala de curs, deşi profesorul era prezent”
Comentariu:
Mi se pare o pedeapsă firească. Să ai “le droit du seigneur” şi să laşi un adolescent să ia iniţiativa…
24 Ianuarie 2011 la 11:43 pm
Asadar, si motanes e pa statu’ vostru de plata. . .
25 Ianuarie 2011 la 3:47 am
Sper că n-o să vină şi “recomadări de seară 3″
25 Ianuarie 2011 la 10:06 am
Eu as muta ziua nationala sambata
27 Ianuarie 2011 la 11:10 am
@Dan1: RoseNGunses e corect.
27 Ianuarie 2011 la 11:14 am
@Marius B.
Asa e bre! Mâncasem un “es”! Tine un like!