@4mall: stiam ca pe la voi daca “ei sunt” inseamna ca-s mai multi de 50. In consecinta “da’ n-are valoarea mea” se utilizeaza atunci cand dusmanii e mai putini de 50. Am dreptate? 😉
@N.A.
Nu Euler mi-e duşman, ci un şmecher de constănţean care i-a aranjat şmenul, taman când stabilisem cu Mazăre să-i donez o vilă la Copacabana şi o uniformă de führer, contra Constanţei pe daiboj. Aflu eu cine-i Arşulici ăsta care m-a şuntat.
Se zice “da’ n-are valoarea mea”. Ca e mai multi…care este ei…
Mintiti poporul cu televizorul! Constanta lui Euler este ,,e”.
Care, evident, nu se compara cu variabila lui Euleuro, care este ,,€”. Care este!
@4mall: stiam ca pe la voi daca “ei sunt” inseamna ca-s mai multi de 50. In consecinta “da’ n-are valoarea mea” se utilizeaza atunci cand dusmanii e mai putini de 50. Am dreptate? 😉
banc pentru matematicieni 🙂
Da’ Euler ăsta de unde dracu’ a mai apărut şi de unde a avut el bani să cumpere toată Constanţa?
Deoarece are valoare, Floriane, nu fusasi atent! Hm, am impresia ca te numeri si tu printre dusmanii lui, daca nu i-o recunosti..
@N.A.
Nu Euler mi-e duşman, ci un şmecher de constănţean care i-a aranjat şmenul, taman când stabilisem cu Mazăre să-i donez o vilă la Copacabana şi o uniformă de führer, contra Constanţei pe daiboj. Aflu eu cine-i Arşulici ăsta care m-a şuntat.