Fugi, bă, Dacia!
Acest model multifuncţional de Dacie este folosit în special de către automobiliştii direct interesaţi de o bună circulaţie a aerului în portbagaj, cum ar fi recuperatorii ucrainieni, răpitorii profesionişti sau hoţii de orătănii, dar poate fi folosit şi de către categorii mai largi de cetăţeni, în diverse situaţii. De pildă, poate fi folosit cu succes atunci când trebuie s-o iei pe soacră-ta de la gară, altfel decât cu dricul.
Mamăăăă, ce dor de țară m-a apucat!
Tov. Julius, minunată expunere; n-am mai râs așa de multă vreme.. Mulțumesc.
Hai mah Iulica … tu nu ai carat niciodata porcul de craciun in portbagaj ca sa ajunga teafar si nevatamat la destinatia de taiere??!! Tre sa respire si animalul cumva … ii mai pusi si ceva airbag-uri in portbagaj, si tzi-ai dotat deja masina cu versiunea: smooth pork
mai si daca fugim Seat exo.nu-i mai bine?
bine ca are RO mare in geam, sa nu mai fie nici un dubiu…
Asta-i furia vişinie a lu’ Groparu? 🙂
Photoshoped? defapt… Romania FTW.
Dau regatul meu pentru masina asta! De doo minute rad incontinuu. In Romania nu ai cum sa te plictisesti!