Week-end cu motoare și metale
V-ați trezit? V-ați băut cafeaua? Bun, acum presupun că vă culcați la loc.
Pentru cei care totuși renunță la somnicul de după-amiază pentru un trolling ușor, de week-end, să anunțăm că la ora 15 va debuta pe DC rubrica de motoare realizată de Alex Ripper – astăzi, o mică prezentare a legendarelor modele Yamaha 125 YA-1 Red Dragonfly și XS1. Cititorii care vor scăpa cu viață vor fi așteptați, la ora 19, de Adriana Metalista, care va încerca să remedieze această situație.
În cazul puțin probabil că mâine vom mai avea vreun cititor, se va ocupa Fox de asta.
În fine, să nu credeți că aveți cumva vreo șansă: dacă nici week-end-ul cu motoare și metale nu reușește să vă alunge de pe DC, vom scrie texte umoristice!
Trollatul e ca mersul pe motor.
M-ar interesa un comparativ Duster benzină vs. diesel, Suzuki Jimny vs. Lada Niva, Subaru Forester vs. Nissan Pathfinder. Din astea, mai de actualitate, aşea.
L.E.: lopată de zăpadă din plastic vs. aluminiu, etc.
tre’ sa fiu sinucigas ca sa raman tot weekendul blocat aici.
Cred ca ce zicea Calarasu de Moartea era doar inceputul
Da’ daca facem fata si la intemperiile astea de weekend, ne dai si tu niste sincere felicitari?
Abia astept!
O să-mi caut vreun serial.
daca e cu motoare atunci ramin si eu! e pasiunea mea din copilarie ..
Texte umoristice de luni încolo? Păi, nici nu va fi prea greu. Dacă supraviețuiește careva programului anunțat, ăla rîde și la “Pacientul englez”.
@Ina_adevarata: Ce vrei sa spui, “Pacientul englez” n-a fost comedie?! :-O
Nu putem si noi sa incepem cu prezentarea cunoscutelor modele Jawa, MZ, CZ si, nu in ultimul rand, a legendarei Mobra Hoinar. Si asteptam cu interes si o rubrica saptamanala despre tatuaje =))
@Lepka: si IJ. =))
Motoarele nu sunt metale?