Voucher-ul Orange merge la…
Adevărata câştigătoare a concursului de ieri este celebra ghicitoare Mada. Răspunsul corect era „30% reducere din preţul telefonului pentru un Sony Ericsson cumpărat cu abonament” – prin urmare, Mada şi-a adjudecat fără mari emoţii voucher-ul în valoare de 50 de euro, pe care îl va folosi în magazinul online Orange.
Şi acum, gata cu concursurile pe anul ăsta, mai scrieţi-i şi lui Moş Crăciun – chiar n-am vrea să-l lipsim de bucuria nepreţuită de a vă citi comentariile.
Revenim într-o jumătate de oră cu îndrăgitul Ovidiu Eftimie, care ne va arăta cum pot fi învinse firmele de leasing fără chichiţele juridice din emisiunile lui Guran, ci prin metode simple, accesibile oricui – încă un motiv pentru care cu toţii îl îndrăgim atât de mult pe Ovidiu.
O sa zic “Mânarie! Hotilor!” ca sa respect traditia de intâmpinare a rezultatelor oricarui concurs. =))
Felicitari Mada pentru cei 50€! Nu-i cheltui pe toti in acelasi loc! =))
@Dan1
N-ai incerca ceva nou, Doamne fereste!
Desi, stii, eu intotdeuna am simtit ca ai, asa, un aer indraznet si excentric. :))
@delia
si eu am simtit ca Dan1 are, asa, un aer 😀
(scuzati ca ma bag in discutiile voastre 😀 )
nici măcar sincerele felicitări nu sunt în stare să le câştig :))
ahahahah, pentru asta am speriat pisica [nu, nu seamana cu a lui Pirca] si acum ma reneaga. Yeeey!
@unmihai: vai, da’ te rugam! Chiar frumos. Si nu, nu e cazul sa te simti prost. 😀
Stii, noi avem o relatie deschisa. =))
Nu v-ar fi rusine. Oameni in toata firea si umblati cu turtureaua boita. Huooo, canaliilor!
@Ciprian: parca ne intelesesem sa faci galerie, nu sa vii cu de-astea, cu huiduieli de mare golan. :))
[…] rotiţa de la noul mouse pe care mi l-am cam făcut cadou de crăciun singură (cado’ de la DC, prin Orange, alte alea). Pâc-pâc-pâc. Pfoai, se vede că e nou. Măcar ăsta face click, că la […]