Houston, we have a hater!
Avem un hater în clădirea Romtelecom. Am eliminat deja 3 etaje, mai avem de verificat încă 8, e doar o chestiune de timp până ce îl vom scoate la lumină din cublicle-ul în care se ascunde.
Partea bună e că va putea și el, în sfârșit, fuma o țigară pe terasa la care are acces doar top managementul. Doar nu suntem animale, să nu-i oferim o țigară înainte de a-i da brânci!
Prima!
L-am vazut eu, l-am vazut eu! Era la etajul 5, langa bidoanele de apa!
a inceput sezonul la om? 😀
Va rog frumos sa eliminati mai multa lume angajata in Romtelecom. Aia care se ocupa de internetul din zona mea, care cica repara echipamentul care tot stricat ramane. Ca m-am saturat sa urlu la cateva zile (de cateva lun bune) la ei, sa-i amenint cu avocati si toate bolili din lume.
Sa fie scutit doar cumnata-miu, care n-are nici o vina.
Trebuia să dai tu strategia pe post. Acum o să intre cu proxy-uri de prin Malaezia.
Da’ tot te prind eu, bă!
Ce hater? Ce-a făcut?
Sa-l omoare numai Sendroiu, ca el stie 😀 Scuze, dar se spune ca e medic si ce alta treaba au medicii ?!
Chiar asa: Sendroiu de ce nu mai scrie ? Ca eu intru aici (degeaba) in fiecare zi 😉
Lasati prostiile, spuneti mai bine cu ce va imbracati sambata la nunta.
Un croșeu?
Aici e nevoie de un Leon,curatitorul ! Ucigasul cu sange rece,fiara care nu clipeste cand omoara si care se ascunde sub un chip nevinovat si rubicond raspunde la numele inocent de dr.Sendroiu !!!
Cred ca doctorii sunt cei mai priceputi cand e vorba sa omori,cred ca toti killerii platiti au studii medicale la baza !
Ma scuzati, dar eu, ca texan, nu pot sa nu va corectez: se scrie “Houston”, da? 😐