Promo: DJ Cotco is back in town
Îi salutăm pe cei zece metalişti din Drumul Taberei care au dat like sâmbătă la rubrica de „metale” a lui Călăraşu – faceţi o treabă excelentă acolo, suntem mândri că în apropierea Bucureştiului se ascultă şi altceva în afară de Ace of Base şi La Familia.
Pe ceilalţi cititori ai noştri îi aşteptăm diseară la Întâlnirea de la miezul nopţii, cu DJ Cotco cu un videoclip ce va fi lansat oficial pe 14 noiembrie. \m/
\m/
Mda. Și apoi iar va plînge Julius că el s-a zbatut să facă rost de un videoclip înainte de data lansării oficiale, iar nerecunoscătorii de pe DC nu au dat play nici de frică.
Eu tot nu înțeleg de ce DJCotco nu îi pune direct pe mail lui Rușen clipurile astea.
@Raluca: Ştii ce înseamnă emoticonul pe care l-ai folosit?
Muncitor filator comandând 5 halbe de bere.
@serban: Rock on! 😛
Pe 14 noiembrie zici? Uau, cadou de ziua mea!!! Si mi-l dai inainte…Multam fain, DJ Cotco !
Nici eu nu primesc nimic de 14 noiembrie! Ca nici nu merit, nici nu vreau!