I-am mâncat mâncarea şefei mele
Groparu
– Tu! îi zic unei colege mai creştine ea, aşa. Ia-mi de la chineji! Haleală! Bună! Să nu fie nimica marinat sau dulce, sau carne de mâţă! Să fie gustoasă şi multă şi picantă, că mi-i o foame de-mi vine să înghit buda de la femei! Mersi frumos!!!
– OK, zice ea. (Continuarea o puteti citi pe blog la Groparu… )
Urât, Gropare, urât ce-ai facut! Dar mi-a placut aia “că iar îs io paranoic şi am impresia că toţi şoferii de BMW îs nebuni”. Nu, nu esti paranoic, şi eu am impresia asta! =))
Finalul e de vis … 😀
Eu tot n-am inteles, pana la urma, s-a saturat, sau nu?
De-aia-s, dom’le, astia asa mici si pricajiti si de-abia mijesc ochii! Alea-s portii?!