Cine schimbă bebeluşul?
Groparu
Pffffrrrrrrrruuututututu! Flocflocffffff, se aude din leagăn, şi ăsta micu’ râde.
E trecut cu mult de miezul nopţii, abia l-am pus în pătuţ şi speram, şi io, şi nievasta, că adormise. Aţipisem de fix 14 minute. Îmi trag cu greu la deal pleoapele îngreunate de somn, lipite ca la pisoi. (Continuarea o puteti citi pe blog la Groparu… )
Fapte, nu vorbe!
io jucam foarfece-hartie-piatra cu sotia in noptile de schimbat plozii din motive scutecogene. am fost clar campion – nu schimbam scutece nici cand imi zicea “esti un nesimtit”. stiam ca sunt, nu era o noutate. iar pentru sex oricum trebuie sa te rogi indelung in perioada respectiva. nu merita sa dai somnul din patut pentru scutecul de pe bebe si ipoteticul weekend (pana atunci precis o mai zbarcesti cu ceva).
REZUMAT:
”
– Îl schimbi tu? îşi încearcă ea norocul.
– Io? Iar io? mă apăr io. L-am mai schimbat şi acum două săptămâni!”
……………………………………………………
”
– Facem sex în weekend, zice ea.
– Îl schimb eu.”
CONCLUZIE ?
D-nul si d-na Groparul fac sex once every two weeks????
De aia nu stam prea bine ca natie la media europeana in materie. Ne scade Groparu’ media saptamanala de acte de alea.
Asta e moneda universala, merge la orice, nu numai la scutece. Problema cu barbatu-meu e ca s-a prins de figura. Asa ca pentru orice chestie, oricat de marunta, tre’sa platesc. Adeca: “draga, nu duci gunoiul?” “cum sa nu, dar pici o data”. In ultima vreme, deoarece l-am rugat zilnic sa execute mici activitati casnice, a intrat la banuieli:” muiere, io cred ca TIE iti cam place”… ;;)
Mai bine il schimb singura.. Ma-ncarc de datorii dup-aia.. ;))
ca tot veni vorba despre secs, am si io o intrebare pentru barbati, o intrebare grea: Te afli in pat intre o tipa buna si un poponar. Cui ii intorci spatele? =))
@Sare’n Ochi
Ei na, asta e problema de rezolvat?
Ii zici tipei sa se suie ea pe tine. Daca poponarul e bisexual, atunci are tipa parte de o “double penetration”. daca nu, nu.
@Savantu =)) cred ca nici Caramida Erotica n-ar fi rezolvat problema atat de savant. (ca uitai: Delenda Est! inca n-am primit termenii armistitiului pana la noul razboi patronimic 2 care va ravasi Peninsula Daily Cotcodaca. Aveti grija ca azi maine strigati Sare’n Ochius ante portas!)
@Sare’n Ochi: Hanibale, tu erai mah?
io. calare pe elefantul propriu. buzunarele goale scoase in afara pe post de urechi.
Ia sa-i fi spus: facem sex in weekend cu vecina de la 3. Il schimba pana la 18 anisori, cred.
decat asa santajat,mai bine o laba
@omu’
spor! :d