Un tort care are motivele lui
Simona Catrina
Traian Băsescu s-a dus cu nevastă, cu cățel, cu purcel, la întâlnirea de 36 de ani de la absolvirea facultății, respectiv ceea ce azi e cunoscut drept Academia Navală, pe vremea lui era Institutul de Marină Mircea cel Bătrân.
Reporterii zeloși au transmis numai mărgăritare: ”Aici e un tort cu motive marinare”. Nu știu, poate am eu o problemă, în acest timp iubitul meu făcea o marinada, poate mi-a luat Dumnezeu mințile. Mi-am adus aminte de Domnul Goe. Vezi că sunteți proaste amândouă? Se zice mariner! (Continuarea în Blitz Magazine… )
toate ca toate dar te rog sa nu te legi de Steaua
ps: ca sa fie în ton cu articolul: “SURPRIZĂ: Din septembrie nu se scumpesc doar gazele, ci ŞI LUMINA” … cineva ar trebui sa ii spună ca este vorba de curentul electric =))
Cei care aveau nunta la Snagov au renuntat din respect pt fiica presedintelui, fiind onorati sa cedeze locul lor unui europarlamentar de mare valoare.
Eu sa va zic???