Întâlnirea de la miezul nopţii, cu DJ Cotco
Nou! Muzică de Bon Jovi! Se dedică Adrianei Metalista, pentru nemuritoarele cuvinte: Dacă mai aud cuvintele “Bon Jovi” sau – mai rău – “băieţii de la Bon Jovi”, există mari şanse să mă apuce o serie de crampe musculare!
BLIND STARE – Runaway (Bon Jovi Cover)
Orice minune ţine 3 zile.
… pe această cale, vă anunț că ați scăpat pentru o vreme de trollul de mine: mă bag la wow!!! 😀
Da!, bravo Adriana Metallista, zi-le! ‘T’le …sa le ‘t…!
Cica berea a fost de tot rasu’ la ” baietii lu’ BJ”
@DJ Cotco, nici macar versiunea cu growlinguri si cu pedala dubla nu ma poate face sa uit trauma ultimelor saptamani de promo intens, de tip “It’s my liiiiiiiiiiife, it’s now and eveeeeeeer, I aint’ gonna live foreveeeeeeeer” (ceea ce sper din tot sufletul!!!!) x-( Iar piticania aia decretata cel mai frumos rocker… Deci asa ceva….
am vazut-o pe Adriana la concert, era in primele randuri. Foarte fericita, cu lacrimi in ochi, striga: niciodata n-am iubit ca acum, multumesc Bon Jovi.
Zi mai bine ca-ti pare rau ca au plecat si n-o sa se mai intoarca niciodataaaa!
Adriana, hai, ca baietii canta bine… doar canta muzica gresita (cel putin pentru tine). Pe langa o gramada de piese sirop – unele de-a dreptul melasa – au si piese bune, printre care mie chiar acest Runaway imi place, in versiunea Bon Jovi. Iar Blaze of Glory inca imi mai da fiori pe sira spinarii. Pentru mine e aproape imn de generatie.
Mie imi plac de mor! 🙁 Si sufar nespus ca n-am fost! 🙁
Bon Jovi, acesti Holografi ai Americii…