Postul nu e post destul

Urâţenii sexy şi frumuseţi ridicole

Simona Catrina

Nu vin aici cu clișeul legat de marii și urâții actori pe care-i doresc toate femeile sau cu actrițele cu chip mai degrabă cabalin decât păpușesc, dar care au un succes nebun la bărbați. Celebritățile cu sex-appeal paradoxal au fost intens dădăcite în presa internațională: fie frumuseți care primesc doar roluri de divizia B, fie urâțenii care sparg box-office-ul.
(Continuarea pe Fashion avec Passion… )

Share:

18 comments

  1. Xanax 5 February, 2013 at 16:15

    adevaru-i ca poa’ sa fie ca Angelina sau Claudia, daca-i nebuna nu poti sta cu ea 😛

  2. coradob 5 February, 2013 at 16:22

    Dar cu urâțeniile ridicole ce ne facem? Întreb pentru o prietenă.

  3. Dan1 5 February, 2013 at 16:25

    Trebuia sa-i spui ca-l scrii pentru Woody Allen “precisely”! :))

  4. Fratele Andryusha 5 February, 2013 at 16:32

    Nu pot fi toţi perfecţi ca mine, am înţeles, nu mai bateţi apropouri, vă rog frumos!

  5. Xanax 5 February, 2013 at 16:42

    @Fratele Andryusha

    nu toti, doar o larga majoritate, am inteles :))

  6. Fratele Andryusha 5 February, 2013 at 16:44

    @Xanax: Buey!…

  7. geo 5 February, 2013 at 16:56

    @Fratele Andryusha: iar te lauzi cu mărimea ? … nu știi că se spune că nu contează =))

  8. Fratele Andryusha 5 February, 2013 at 17:08

    @geo: Ce mărime, buey? Eu mă laud cu perfecţiunea calităţilor mele! Dintre care, ca o nestemată rară, străluceşte cea mai de preţ: modestia. =)) =))

  9. RoseN 5 February, 2013 at 18:03

    Buey am dat si eu like, daaa’ hmmm… nush ce sa zic… ce conteaza aspectul mey, oricum imbatranim 😀 baaaanii conteaza =))

  10. geo 5 February, 2013 at 18:28

    Frate Andryusha se zvonește prin Berceni că DailyCotcodac vrea să te trimită la Steaua – Ajax pe post de observator, pentru onoarea asta trebuie doar să mai bagi și tu niște texte meseriașe 😀

  11. Stephanie 5 February, 2013 at 18:30

    Daca are sanii dezgustatori de mari poate sa fie oricat de urata, o sa roiasca barbatii in jurul ei :d

  12. LP 5 February, 2013 at 19:23

    Of, acum sunt îngrijorată că nu-s deșteaptă, că n-am voce frumoasă. Și nici nu-s ridicol de frumoasă, ce mă fac?!

  13. Gabriela 5 February, 2013 at 19:25

    …si totusi, “ai ochii frumosi ca de vaca “este compliment ….

  14. Fratele Andryusha 5 February, 2013 at 20:03

    @geo: N-am auzit nimic, eu stau într-o localitate în care Mykey n-are cum să ajungă într-o oră, dacă înţelegi ce vreau să spun… :)))

  15. Cms 5 February, 2013 at 20:11

    @Gabriela: Aşa spunea Homer despre Hera. Dar încearcă să faci azi un aşa compliment… :))

  16. borg 5 February, 2013 at 21:30

    @LP: Pai pui o poza cu o portocala, mar, persica, ce o fi. Si stai la pescuit.

  17. N.A. 5 February, 2013 at 22:14

    @coradob: Le facem vedete de Cancan si Click.

  18. Radu Meteș 10 February, 2013 at 17:17

    E bine, nu sunt singurul căruia îi plac unele femei care arată ca niște bovine. Exemplu: Serena Williams. E urâtă tare, dar are ceva ce îmi place.