Viral

Adevăratele probleme ale femeilor

That Mitchell and Webb Look – Couple Arguing

Share:

31 comments

  1. RoseN 27 January, 2013 at 08:55

    Silly boy, hahaaa… ce m-am distrat 😐
    Julica, inca n-ai visat ca esti batran si n-are cine sa-ti aduca apa la pat, si intamplator chiar ti-e sete? 😀

  2. Mariana 27 January, 2013 at 10:58

    El tacea, ea tacea…

  3. LRG 27 January, 2013 at 11:46

    Acum se explica de ce domnul Constantinescu are fantezii cu Raed Arafat.

  4. Cristina Ş. 27 January, 2013 at 11:52

    ochei, la asta nu mai scap, chiar trebuie sa ma uit, sa inteleg despre ce comentati aci ..

  5. Cristina Ş. 27 January, 2013 at 11:58

    @LRG: :)) :)) si acum se explica si parerea domnului Constantinescu despre relatii …

    domnu’ Constantinescu, mai draga, asta nu e un tutorial bun. tre’ sa-ti gasim alte materiale didactice, ca-n felul asta nu-nveti niciodata nimic despre relatii

  6. Mariana 27 January, 2013 at 12:04

    @Cristina Ş.: Daca rezista la frig ma ofer sa ii fac un training. :>

  7. Cristina Ş. 27 January, 2013 at 12:58

    @Mariana: admiratoarele mogulului iti vor fi recunoscatoare!

    da’ dup-aia il pui pe liber, da? nu-l tii numai pentru tine

  8. Mariana 27 January, 2013 at 13:11

    @Cristina Ş.: Adica eu cu munca si altele cu foloasele? :))

  9. Belle d”Iimagination 27 January, 2013 at 13:17

    Adevăratele probleme ale femeilor sunt date de faptul că celelalte femei nu îi educă adecvat pe bărbaţi înainte de a le da drumul liberi în societate. Sau în lesă lungă.

  10. Mariana 27 January, 2013 at 13:19

    @Belle d”Iimagination: Te referi la odrasle sau la fosti soti?

  11. Cristina Ş. 27 January, 2013 at 13:28

    @Mariana: sau la ma-sele lor ..

  12. LRG 27 January, 2013 at 15:50

    RoseN,pt. asta nu e nevoie sa fii insurat.Sunt acum niste retirement houses bestiale.Daca toti banii cheltuiti cu nevasta i-ai pune sub saltea, la batranete ai avea parte de o ingrijire de cinci stele.Plus o asistenta sub 30 de ani care te spala zilnic cu buretele.

  13. N.A. 28 January, 2013 at 10:13

    Asta-i la categoria “fantezii masculine’, ai? :))

  14. Mariana 28 January, 2013 at 10:44

    @N.A.: Aha, sa fii un mos decrepit, la 80 de ani, spalat cu buretele de o asistenta de 25. Tii, asta da fantezie! :))

  15. LGR 28 January, 2013 at 11:25

    O baba de 80 de ani care sa faca smecheria cu buretele e clar mult mai sexy.Dar unii barbati au asa, fantezii cu femei mult mai tinere .Niste nenorociti!:D

  16. Cristina Ş. 28 January, 2013 at 11:26

    @Mariana: :))

  17. Mariana 28 January, 2013 at 11:30

    @LGR: Nu ma intelege gresit, si femeile au fantezii cu barbati mai tineri, insa in fanteziile alea preferam sa aratam si sa gandim normal, nu sa ne zica tinerelul ala sa stam pe burta si noi sa ne dam pijamaua deoparte, ca pentru injectie. 😉

  18. LGR 28 January, 2013 at 11:47

    @Mariana: Femeile n-au voie sa aiba fantezii decat cu sotii lor,care au soti si au stiut sa-i pastreze fideli.

  19. Mariana 28 January, 2013 at 11:50

    @LGR: Hmm, si alea care n-au stiut sa-i pastreze fideli si au mai si divortat? Nimic, nici o fantezie mica-mica?? :-S

  20. Cms 28 January, 2013 at 11:56

    @Mariana: Mă bucur, că atunci când făceam examinarea clinică în saloanele de doamne, ca student sau medic stagiar, nu eram parte dintr-o fantezie. 😛

  21. Cristina Ş. 28 January, 2013 at 11:57

    @Mariana: eh, tu pe LGR il intrebi?

    si el si teribilul fac parte din aia ce n-au avut nici o “prietena” care sa nu-i coste 4.95€ primele 3 minute ..

  22. LRG 28 January, 2013 at 12:28

    Nu pe mine trebuie sa ma convingeti,realizati asta, sper. Ma bucur ca va pastrati optimismul.Si Nicoleta Luciu era la fel de optimista.

  23. Mariana 28 January, 2013 at 12:34

    @Cms: Esti asa sigur de asta? =))

  24. Cms 28 January, 2013 at 12:54

    @LGR: E cald pe la voi, în Arabia Saudită, nu-i aşa?

    @Mariana: Nu sunt sigur 100%… fantezie se pune şi atunci când doamnele doreau să-mi facă cunoştinţă cu fetele/nepoţelele lor? :))

  25. Mariana 28 January, 2013 at 13:02

    @Cms: Evident!!! Pai crezi ca prezentam pe oricine fetelor/nepotelelor?! :>

  26. Cristina Ş. 28 January, 2013 at 13:05

    @Mariana: corect! si pe mine m-a prezentat Julius lui CMS! 🙂

  27. Mariana 28 January, 2013 at 13:07

    @Cristina Ş.: =)) aoleu, conform rationamentului meu, ce spune asta despre Julius? =))

  28. Cms 28 January, 2013 at 13:11

    @Cristina Ş.: =)) =)) =))
    Da, dar Julius nu a fost niciodată pacientul meu. :))

  29. Cristi 28 January, 2013 at 13:26

    @Cms: Inca nu a fost….=))

  30. Lepka 28 January, 2013 at 13:26

    @Cms: pai tu te ocupi cu antropologia. Arheologia e aia cu fosilele =))

    T04adere, eu vreau patul de sus, sa n-aud comentarii !

  31. Cristina Ş. 28 January, 2013 at 13:49

    @Cristi a spus .. inca nu a fost.. :)) :))

    @Lepka: =)) ne va fi dor de tine