Postul nu e post destul

Crăciun fericit tuturor!

Sunteţi nişte învingători. Altfel n-aţi fi pe Daily Cotcodac la ora asta.

Dropkick Murphys – “The Season’s Upon Us”

Share:

17 comments

  1. dyers_eve 24 December, 2012 at 19:47

    =)) =)) =))

  2. camionagiu 24 December, 2012 at 19:48

    La multi ani, Jul!
    In calitate de cel mai bine platit autor DC (aka, singurul p.rooost care mai scrie moca, din iubire pt comentatoare, ca pe baieti i-as b.aga in spam, sa nu ne mai inc.urce) urez cele mai alese urari de bine si matz plin tuturor si o intrebare:

    – 42 de sarmale halite inainte de slujba de maine, domnule Jul? Iti strici postul la final?

  3. Dan1 24 December, 2012 at 20:04

    Deaa-deaa! Suntem niste învingatori! Altfel aveam si noi o viata! =))
    @camionagiu: Ma scuzati sefu’! E vorba de 42 de cremsnituri! Cred io! =))

  4. ErRon 24 December, 2012 at 20:13

    Normal ca suntem aici!
    Craciunul se petrece in familie!:D

  5. geo 24 December, 2012 at 20:15

    @ErRon: și io prezent … păzesc sarmăile sa nu facă celulită 😀

  6. Lepka 24 December, 2012 at 20:19

    Ma, la ora asta mai vin colindatori sau pot sa aprind lumina?

  7. RoseN 24 December, 2012 at 20:24

    @Lepka: la mine inca vin :))

    Maaaaah, adicaaaaaa ceee…ce vrea sa spuna sefu, mie mi se pare ca-s cat se poate de vie =)) mnaaa, putin indopata cu cozonac si alte cele, dar zglobie totusi 😀

  8. gigi22 24 December, 2012 at 21:12

    Misto clipul, sa fim sanatosi cu totii!
    Hai noroc, invingatori si, treaca de la mine, ăilanţi!

  9. Cristiana 24 December, 2012 at 21:13

    Craciun fericit luminati cotcodaci.V-am colindat pe toti (like),sa n-avem carcote dupa aia 😀

  10. Dan1 24 December, 2012 at 21:26

    @Lepka: Poti sa le dai si lor un pahar de-ala cu bere, sa nu se matrafoxeze câinele-ala mang de tot! =))

  11. Dan1 24 December, 2012 at 21:28

    @RoseN: Iar tu da-le niste… zmeurata, ca banuiesc ca n-ai covrigi în casa! :))

  12. sebra 24 December, 2012 at 21:48

    Sărbători cu bine la toată lumea!

  13. dush 24 December, 2012 at 22:07

    Hai la sarbatori linistite, pline de sarmale digerabile si mult vin fara dureri de cap a doua zi!

  14. chocolate 24 December, 2012 at 23:43

    Neataaaa, la mos Ajun! Ne dati sau nu va dau?

  15. Cici 24 December, 2012 at 23:57

    Pai sigur, atata m-am palpitat sa pun cadourile sub brad fara sa ma vaza copila incat mi-a sarit somnul! De-aia sunt acum pe DC, nu din alt motiv … B-)

  16. l@ura 25 December, 2012 at 00:36

    Craciun fericit si sincere felicitari!!

  17. Cristina Ş. 25 December, 2012 at 23:02

    @chocolate: voala, ti-am dat like, acum da-ne si tu niste ciocolata, n-am mincat de vreo 4-5 zile ..