Viral

Fetelor le plac băieţii răi

That Mitchell & Webb Look

Share:

46 comments

  1. chocolate 4 November, 2012 at 09:22

    ce rost are sa dau play?

  2. Belle d”Imagination 4 November, 2012 at 11:21

    Deci nu! Femeilor (ca mine) le plac bărbaţii bravi. Care ştiu să aprecieze lucrurile bune în viaţă: apa plată, usturoiul, ardeiul iute şi să danseze sălbatic!

  3. Grey Cat 4 November, 2012 at 11:54

    asta e un cyrano specializat pe sistemul de valori din zona lumpenproletariatului.

  4. Luke 4 November, 2012 at 12:41

    @ Belle Si o palma la fund la sfarsit :))
    P.S. Am ras de era sa scap cafeaua cand am vazut clipul.

  5. Ana 4 November, 2012 at 13:21

    Adorabil năsosu’! ;-)):::

  6. Cms 4 November, 2012 at 14:34

    La noi nu merge aşa ceva.
    În primul rând că nu ai cum să reciţi poezii la ora aia, fiindcă în loc de fată o să iasă vreo hoaşcă bătrână la fereastră să te apostrofeze, asta dacă nu eşti deja sfâşiat şi devorat de maidanezii blocului.
    În al doilea rând, de multe ori fata stă cu încă o prietenă sau cu o rudă, care vor ieşi şi ele la balcon, numai ca să facă un mişto teribil de tine.
    În al treilea rând, nimeni nu umblă deghizat în Cyrano de Bergerac prin cartier, decât dacă vrea să se trezească cu o coadă de puradei care îl urmează peste tot, făcând o gălăgie înfiorătoare, ceea ce atrage şi o amendă pentru tulburarea liniştii publice şi purtarea de arme albe fără autorizaţie.
    În al patrulea rând, de regulă fetele drăguţe stau la ultimele etaje ale blocului, poate tocmai din cauza unor experienţe anterioare cu alţi deglamagii obsedaţi literar.
    În al cincilea şi ultimul rând, din păcate e adevărat: cei care declamă versuri nu vor să se culce cu fetele respective. Pot să vină în ajutor Cyrano, Marchizul de Sade sau Titus Steel, vă spun eu că totul e în zadar… 🙁

  7. N.A. 4 November, 2012 at 14:41

    @Belle d”Imagination: Si zi cum a fost aseara! 😀

  8. N.A. 4 November, 2012 at 14:46

    @Cms: Si ia zi, cum a fost aseara? 😀

  9. Cms 4 November, 2012 at 14:57

    @N.A.: A fost senin, doar pe la 2 noaptea, când mergeam spre casă, era prezentă o uşoară nebulozitate atmosferică.

  10. did 4 November, 2012 at 14:58

    @Cms: nu pot sa cred ca ai scris Titus Steel, asta mi se pare inca si mai amuzant decat filmuletul!

  11. N.A. 4 November, 2012 at 15:05

    @Cms: Da, da, da, a gentleman never tells. :)) Ai dansat-o pe Bella? 😀

  12. Petronius. 4 November, 2012 at 15:22

    MANARIIIIIIEEEE !!!

    Oops … scuze, credeam sa ca s-a publicat rezultatul concursului de pipa cu misici 😀

  13. NNA 4 November, 2012 at 15:57

    @N.A.: A dansat-o. :)) Cred ca a fost primul baiat care a inceput dansul. 😀

  14. yeonsaeng 4 November, 2012 at 16:19

    nu știu voi,dar eu vreau să văd poze cu distinșii dansatori 🙂

  15. M3bis 4 November, 2012 at 16:40

    Eu vreau doar poze!

  16. Dan1 4 November, 2012 at 17:26

    @Petronius.: Mi s-a-ntâmplat si mie, nu-i mare lucru! Si… oricum e mânarie, clar! :))

  17. Belle d”Imagination 4 November, 2012 at 18:14

    A fost un brav şi m-a dansat până când n-am mai rezistat la nivelul sonor care depăşea lejer cei 80 de decibeli admişi de lege, m-a luat cu ameţeală şi se cam învârtea totul cu mine. (Şi nu beau decât apă plată, fără lămâie şi la temperatura camerei)

    Pfii, ghinionul meu că stau la et. 6, aşa că n-am nicio şansă să-mi declame şi mie cineva vreodată o poezie/ să-mi cânte o serenadă la balcon.

    @CMS: te-am învârtit prea rău, că nu înţeleg ce zici: ”care declamă versuri nu vor să se culce cu fetele respective.” Dacă nu vor să le seducă, de ce le mai declamă versuri?

  18. sebra 4 November, 2012 at 18:29

    Cms a dansat-o pe Belle? A dansat-o salbatic?? :-O

  19. Belle d”Imagination 4 November, 2012 at 18:39

    Mai mult eu îs sălbatică Sebra. CMS e un cercetător respectabil .

  20. Dan1 4 November, 2012 at 18:40

    @sebra: Bruta! =))

  21. yeonsaeng 4 November, 2012 at 18:42

    @M3bis: simple ca felicitarile?

  22. N.A. 4 November, 2012 at 18:48

    @NNA: Asa, asa, mai zi, povesteste-ne, ca astia fac pe timizii. Sa ne zgariem pe ochi si mai rau care n-am putut veni! :))

  23. N.A. 4 November, 2012 at 18:51

    Zice bine yeonsaeng, vrem pozeeeee! De-acum inainte, care mai iese in grup DC are obligatia de a face poze si filmulete si sa ni le si arate. Macar pe-alea decente. Cu toate ca noi le-am prefera pe-alea indecente. :))

  24. N.A. 4 November, 2012 at 18:52

    @Belle d”Imagination: Ti-a declamat vreo poezie? Fara nici o legatura cu discutia, intreb si eu, asa. 😀

  25. N.A. 4 November, 2012 at 18:53

    @Cms: Nu stiu despre declamat versuri, dar daca iti canta, clar vrea sa te bage in pat. Ba sa te mai ia si de nevasta dup-aia, perversu’ naibii! =))

  26. Cms 4 November, 2012 at 20:04

    @Belle d”Imagination şi N.A.: Voiam să zic că în nici un caz nu vor să se culce pe loc cu fata, dacă sunt la etapa declamării versurilor. Este o activitate transcendentală, în care gândurile carnale şi pasiunile telurice nu se manifestă. Doar iubirea pură… 😛

  27. sebra 4 November, 2012 at 20:19

    @Cms:
    Lasă, bre, cu transcedentalul, zi cum te-a învârtit Belle!

  28. ela 4 November, 2012 at 20:24

    Am citit totul cu atentie dar n-am inteles un lucru: Cms e dansator bun au ba ?
    Pt o sora intreb ……….. 😀

  29. Cms 4 November, 2012 at 20:42

    @sebra: Mai degrabă ea s-a învârtit. Eu m-am bâţâit. 😛

    @ela: Depinde de moment şi de… soră. 😛

  30. ela 4 November, 2012 at 20:48

    @Cms:

    o sora medicala, ce credeai doctore ?:D

  31. Ana 4 November, 2012 at 21:05

    Doc., destrăbălatule! :-))

  32. Belle d”Imagination 4 November, 2012 at 21:10

    @NA nici nu mi-a declamat poezii, nici nu mi-a cântat.

    Şi nu-s suficient de perversă să-l cer (pe el sau pe oricare altul) nici de bărbat, darămite de nevastă!

  33. ela 4 November, 2012 at 21:18

    @Ana:

    Uite-asa se construieste o reputatie!

  34. yeonsaeng 4 November, 2012 at 21:32

    @Cms:
    “Mai degrabă ea s-a învârtit. Eu m-am bâţâit”- dar ce-ati jucat?ursuletul doarme?

  35. sebra 4 November, 2012 at 21:59

    @Cms:
    Făceai pe tine sau de ce? =))

  36. Cms 4 November, 2012 at 21:59

    @yeonsaeng: Ehei, ce amintiri frumoase! Cum mai alergam eu după fete când eram în rolul ursului… 😛

  37. N.A. 4 November, 2012 at 22:02

    @Belle d”Imagination: Deci vrea sa se culce cu tine, clar! =)) =)) =))

  38. M3bis 4 November, 2012 at 22:31

    @N.A.: Rușine! Cum poți gândi așa?

  39. Rada 4 November, 2012 at 22:34

    De-abia astept sa vad ce zice Camionagiu. As paria pe o replica scurta, decisiva, aruncata in trecere de la geamul cabinei. 😀

  40. N.A. 4 November, 2012 at 23:01

    @M3bis: =)) Pai nu e logic? Cand un tip iti spune poezii, nu vrea sa se culce cu tine, spune Cemesica. Deci daca nu-ti spune, inseamna ca vrea! Ce ti-e asa neclar? =))

  41. Gabitzmic 4 November, 2012 at 23:09

    Cemesica, ce descriere, zici ca vorbesti din experienta ! :)) 😛

  42. M3bis 4 November, 2012 at 23:45

    @N.A.: Eu nu ți-am spus niciodată poezii. Sau ți-am spus?

  43. N.A. 4 November, 2012 at 23:57

    @M3bis: Aha! Deci vrei sa te culci cu mine!! =))

  44. Belle d”Imagination 5 November, 2012 at 00:10

    @NA: Marea majoritate a bărbaţilor care nu îmi spun poezii nu vor să se culce cu mine. Cei mai mulţi fiindcă nici nu mă cunosc. Alţii fiindcă mă cunosc mult prea bine.

  45. N.A. 5 November, 2012 at 00:23

    @Belle d”Imagination: Da’ ce-ai, fata, sforai? 😛

  46. sebra 5 November, 2012 at 07:47

    Nu e luni astăzi? :-??