Viral

Gorila Gerald

Not The Nine O’Clock News – Gerald the gorilla

Share:

24 comments

  1. anatotparca 24 June, 2012 at 16:56

    Io prima: nice!( Acum o sa incerc sa citesc textul! )

  2. RoseN 24 June, 2012 at 16:58

    @anatotparca: mno, cum fu textul? =))

  3. anatotparca 24 June, 2012 at 17:01

    @RoseN: fu nais, mai trebuie sa intrebi? =))

  4. Lecteriţa 24 June, 2012 at 17:11

    Eu mai dau o tura p-afara sa ma dezenervez si dup-aia intru.
    Bai, voi ati vazut cum fremata studioul unei televiziuni si cum aplaudau toti, excitati, deoarece copilul lu’ Gabriela Vranceanu Firea se bă.şea şi gângurea?

  5. anatotparca 24 June, 2012 at 17:18

    @Lecteriţa: asa-ti trebuie daca stai si butonezi telecomanda, in loc sa stai cu toti ochii pe DC, ca sa nu pierzi ditamai oportunitatea de-a fi prima, na!

  6. Lecteriţa 24 June, 2012 at 17:26

    @anatotparca:
    am zis că să stau şi eu ca doamnele la televizor

  7. anatotparca 24 June, 2012 at 17:29

    @Lecteriţa: nu ca intelectualnicii pe DC, cat ii ziulica de lunga, ha?! =))

  8. unmihai 24 June, 2012 at 19:04

    numai un pic stau!
    o dedicatie speciala pentru toti intelectualii de pe DC
    http://www.youtube.com/watch?v=Rk56iBjyBKE
    hai salutare!

  9. Ciprian 24 June, 2012 at 19:08

    @unmihai: nu fi ţigan, ascultă un şlagăr =)) http://www.youtube.com/watch?v=f5_ylxwD7w8&feature=related

  10. ErRon 24 June, 2012 at 19:51

    @Lecteriţa: Se poate sa nu dai tu importanta cuvenita evenimentului!
    Daca acel bebelus face ceea ce zici tu, inseamna ca e un copil normal si toata lumea se minuneaza cum din asa parinti a iesit o progenitura normala!:D

  11. RoseN 24 June, 2012 at 21:01

    Luuuuume lume, Julica va fi la TV de la ora 23 la Realitatea 😀 va rugam sa confirmati prezenta =)) hahaha

  12. Dan1 24 June, 2012 at 21:17

    @RoseN: Fugi bre, nu cred! :))

  13. Cms 24 June, 2012 at 21:19

    @RoseN: Îmbrăcămintea decentă este de asemenea o condiţie obligatorie. ;))

  14. RoseN 24 June, 2012 at 21:19

    @Dan1: uita-te, si-o sa vezi 😀
    @Cms: hmmmm…s-a pus vreodata problema de asa ceva la Julica? =))

  15. Cms 24 June, 2012 at 21:21

    @RoseN: Mă refeream la toţi participanţii. 😛

  16. RoseN 24 June, 2012 at 21:28

    @Cms: ihiii ihi… nu stiu despre ce vorbesti, ca asa-i de caaaald aici la Cluuuj :))

  17. anatotparca 24 June, 2012 at 21:34

    @RoseN: La Realitatea?! Pai nu la OTV trebuia?
    (Pentru ca Juli…asta, domnu’ mogul pentru anuntu’ cu misterioasa disparitie a Alexandrei se infiinteaza in direct, nu?) =))

  18. RoseN 24 June, 2012 at 21:35

    @anatotparca: =)) da chiar…e un mister indeed =))

  19. anatotparca 24 June, 2012 at 21:36

    @Ciprian: Nu-mi spuneeeeee!! Gata, intri in randul oamenilor?! =))

  20. Lecteriţa 24 June, 2012 at 21:43

    N-am vazut asa ceva!!!!! Rozica tre’ sa stie tot, tot, tot! Cum de afla ea prima toate evenimentele?

  21. RoseN 24 June, 2012 at 21:46

    @Lecteriţa: pai e simplu… pe voi astia mai apropiati v-am setat cu steluta galbena, cica close friends :)) si cum apare ceva, cum hopa FB cu notificarea pe capul meu :))

  22. anatotparca 24 June, 2012 at 21:47

    @Cms: lasa audienta sa umble la bustu’ gol, ca e canicula! @RoseN: fata, nu te lua dupa dansu, vezi ca-i o crema buna, Fluocinolon parca-i zice. Cica-ti dispar cosurile alea doo de pe piept cat ai zice…bust! si-apoi ai sa poti viziona ce vrei, unde vrei, cand vrei, fara complexe! =))

  23. Lecteriţa 24 June, 2012 at 21:47

    Julius, daca te intreaba de Nastase, sa nu fii crud! Fii om, bre, ca ai sa ai si tu copii si o sa vrei sa recite din Paunescu!

  24. Cristina Ş. 25 June, 2012 at 18:55

    ia sa vad si eu ce stie gorila asta, ca de la serviciu n-am putut vedea. si nu se cadea sa comentez off topic