Concursuri

Câștigătorul concursului de mimă cu pitici

Slăbuțe răspunsuri, aș fi dat liucența BitDefender fără să ezit cititorului care ar fi răspuns „Insula comorilor” (a încercat Cms un răspuns în zona asta, dar nu l-a dus până la capăt). Prin urmare, am fost nevoit să aleg între „Pinocchio” (Fratele Andryusha) și „Gulliver în Țara Piticilor” (Rada).

Sincerele felicitări le-a câștigat Rada.

Share:

19 comments

  1. Lecteriţa 19 May, 2012 at 18:15

    E greu sa alegi intre doi fosti castigatori. Trebuia sa il alegi pe al treilea, adica pe Radu Udrescu.
    Fratele are deja o camera a trofeelor, da? =))

  2. coradob 19 May, 2012 at 18:25

    Arrgh!!

  3. lulu 19 May, 2012 at 18:32

    Si licenta i-o trimiti lui Gigi, sa o puna intr-o valiza si sa cumpere un titlu??? Ca asta i-ai promis lui Andryusha….

  4. lulu 19 May, 2012 at 18:35

    Pe care si pe unde v-a purtat furtuna?? S-a trezit vreunul in OZ??

  5. Serban 19 May, 2012 at 18:37

    Mânărie!!!!
    Sincerele felicitări erau pentru Sebra!

    Iar Fratele nici n-are nevoie de antivirus pentru că Opera e mai tare decât un paracetamol.

    P.S. Nu mai vorbesc de cauciucurile alea de iarnă…

  6. Dan1 19 May, 2012 at 18:52

    Strasnica mânarie, monser! Poza era cu Piticu, deci era Piticu în tara Guliverilor! :))

  7. Fratele Andryusha 19 May, 2012 at 19:04

    Mda, că să anulezi penalty-ul acordat aiurea CFR-ului şi să dezafiliezi Vasluiul pe ultima sută de metri, nu puteai, nu?…

  8. Spiep 19 May, 2012 at 19:07

    @Fratele Andryusha: zi-mi “mersi” si taci.

  9. Fratele Andryusha 19 May, 2012 at 19:10

    @Spiep:
    De ce, tu ai mânărit-o şi pe asta?… =)) =))

  10. Fratele Andryusha 19 May, 2012 at 19:12

    Cumpără cineva o licenţă nod32? Am un prieten care o dă eftin…

  11. sebra 19 May, 2012 at 19:53

    Mda, bine.

  12. anatotparca 19 May, 2012 at 21:35

    Trai-v-ar comunitatea! Nu mai particip veci! Luati voi tot!! 😛

  13. anatotparca 19 May, 2012 at 21:37

    @anatotparca: nici n-ai participat, doar te-ai gandit la Ace Ventura, bre fata! =))

  14. Dan1 19 May, 2012 at 21:41

    @anatotparca: Ace Ventura? Cre’ ca asta era! Depune contestatie! :))

  15. anatotparca 19 May, 2012 at 22:05

    @Dan1: ce-i aia? :-O
    Si daca-i aia, o depun in ape reci – curgatoare, calde – statatoare, sarate, repezi…etc? =))

  16. ela 19 May, 2012 at 22:30

    Julius , nu poti rupe’ n 2 acel Bit Defender ?

    Cu asa raspunsuri , e evident ca ai 2 cistigatori ex-aequo 😀

  17. anatotparca 19 May, 2012 at 22:36

    Da, in doo, in doo! o juma’ pentru @anatotparca si cealalta pentru @anatotparca, ca ea le remaiaza per total si i le da Sebrei, ca asa se stabilise initial.

  18. Cristi 20 May, 2012 at 00:15

    Am fost nevoit sa citesc toate comentariile de la concurs pentru ca nu mai stiam daca am participat. M-am linistit, nu m-am amestecat in lupta dupa ciolan asa ca pot spune linistit : manarieee. :))
    O bere virtuala doamnei Ina the True One a carei experienta cu rudele premiului m-a facut sa-mi pastrez puterile pentru concursurile cu premii colosale gen sincere felicitari.

  19. Rada 21 May, 2012 at 17:35

    Iar am ratat faza primirii marelui premiu. Cred c-o sa citesc mai rar DC, vad ca-mi poarta noroc. 😀