Promo

Îndrăgitul analist în orice opinează din nou la Realitatea!

Lume, lume! Cunoscutul analist Julius Constantinescu, cu numeroase apariții la televiziune și în emisiunea lui Lucian Mîndruță, își va da din nou cu părerea diseară, de la ora 23, la Realitatea TV.

Julius Constantinescu dezleagă alianțe electorale, ghicește în demisii, dă în cărți de istorie și filozofie, aduce spor în casă, vindecă ipotența, scoate argintul viu.

Practică doar analiza albă, nu ca alți șarlatani.

Share:

56 comments

  1. warlock 6 April, 2012 at 18:16

    Si la urmatoarele alegeri … promite sincere felicitari si pisicute draguuute pentru toti ce-i ce-l voteaza pe post de mogul!!!

  2. RoseN 6 April, 2012 at 18:23

    Ooooo oooooooo, dar ce poate fi mai minunat decat sa ma uit ca boulvitica la tembelizor la acest final de minunat wikend, cu ochii bulbucati de minunatiile ce le scoate sclipitorul nostru mogul:D
    Fug iute sa ma pregatesc :)) cu popcorn si ciocolata :))

  3. Lecteriţa 6 April, 2012 at 18:23

    scoate argintul din oameni si cuprul de sub vanzare?

  4. ErRon 6 April, 2012 at 18:25

    Despre divortul lui Socaciu nu-ti dai cu parerea?
    Dar despre clasa 0? 😀

  5. valeria 6 April, 2012 at 18:28

    @RoseN: pregateste mai mult popcorn…:)…:D

  6. geo 6 April, 2012 at 18:30

    face ce face si trage la sticla … dupa faza cu primul blog pe print, urmeaza si primul blog pe TV ? :))

  7. sebra 6 April, 2012 at 18:40

    @geo:
    Primul blog pe tv e a lui domnu’ Dan. Comentariile prin sms. :))

  8. Old John Wheel 6 April, 2012 at 18:47

    Mie mi s-a părut genial de sinceră ultima propoziție: “Practică doar analiza albă, nu ca alți șarlatani.”
    Bravo! Asta înseamnă că Mogulașu’ nost’ nu prea-i în apele lui? 😕

  9. NNA 6 April, 2012 at 19:10

    Bre, ai grija sa nu uiti parerea acasa. :))

  10. NNA 6 April, 2012 at 19:13

    Era sa uit, ai grija sa faci si putina publicitate mascata blogului personal, doar suntem si noi oameni ce naiba. =))

  11. geo 6 April, 2012 at 19:21

    @sebra: aia a fost o incercare modesta, blogul pe sticla in adevaratul sens al cuvantului cere multa interactiune din partea tuturor … scena se poate desfasura, prin intermediul camerelor web, in felul urmator:
    – pas 1
    Julica, pe buda, baga textul … fireste ca in direct, acuma nu stiu daca si cu sonor :))
    – pas 2
    Fratele Andryusha: baga un comentariu dupe santer, sper nu intr-un alt moment delicat
    etc … comentarii ?

    ps: rog un scenarist sa dezvolte subiectul

  12. georgiana 6 April, 2012 at 19:22

    de aia se schimbă vremea 😀

  13. camionagiu 6 April, 2012 at 19:56

    Asociatia de PR Camionagii fara frontiere promite sa plateasca analistului Julius Constantinescu suma de 500 Felicitari vest pentru fiecare mentionare de tipul:
    “Si pe blogul Camionagiului am citit ca”…, dar nu mai mult de 3 ori per emisiune, pentru a evita scaderea in dextuetudine.

  14. geo 6 April, 2012 at 19:59

    @camionagiu: te rog foarte mult sa-mi dai si mie numarul de cont deoarece intentionez, conform legii, sa virez si eu cele 2% de sincere felicitari din venit

    ps: ce e aia dextuetudine ca nu gasesc in dexu’ din ’60

  15. camionagiu 6 April, 2012 at 20:00

    Si se platesc 800 de Felicitari pentru mentionarea (adresata altor analisti prezenti in studio): “Ei, domnule Ciuvica, pe asta probabil o stiti de la Camionagiu!” (dar numai cand analistul a zis ceva super tare)

  16. Aurelia Neagu 6 April, 2012 at 20:18

    Apari la luna plina 🙂

  17. Sanda 6 April, 2012 at 20:23

    te putem suna in emisiune?

  18. sebra 6 April, 2012 at 20:25

    @camionagiu:
    Tu vrei numai de tine să zică?? Da’ să mai zică şi de colegii tăi, comentatorii, că ei îi asigură ratingul! :))

  19. RoseN 6 April, 2012 at 20:41

    Da chiar… sa vedem de cate ori o sa zica dailycotcodac 😀
    Mna… ceaiul si ciocolata-s langa mine, hai grabeste-te :))

  20. chocolate 6 April, 2012 at 21:26

    @RoseN: cre’ca pana la 23:00 o sa mai ai nevoie de ciocolata, ca, la cum te stim, esti in stare sa devorezi mai mult ca sebra

  21. Cms 6 April, 2012 at 21:37

    Julius, dacă nu ştii să scoţi şi panglici pe nas, degeaba, nu eşti profesionist. 😛
    @RoseN: Parcă ziceai ceva şi de popcorn? Hai, cu încredere, s-a demonstrat că e plin de antioxidanţi. 🙂

  22. Ciprian 6 April, 2012 at 21:39

    Un psiholog amator, am eu aşa un amic, ar spune că atât de frica îi este de impotenţă lui Julius încât înlocuieşte cuvântul cu “ipotenţă” precum marele poet născut la Impotenţi, jud. Bostoşani.
    Cred că voiai să spui de fosta emisiune a lui Mîndruţă, de când i-am trimis un mesaj pe wall că i s-a văzut chelia în direct nici Like nu mai dă statusurilor mele.

  23. RoseN 6 April, 2012 at 21:40

    @chocolate: O sa ma sacrific 😀
    @Cms: ihiiiii…sanatos rau 😀

  24. Ciprian 6 April, 2012 at 21:48

    @RoseN: te-ai decis care ţi-e contul pe facebook?

  25. RoseN 6 April, 2012 at 21:49

    @Ciprian: Nunu :)) mai cugetam :))

  26. RoseN 6 April, 2012 at 22:15

    Nah, acu tre sa ma uit la Dinescu un ceas pana apari matale… sa vedem, zice oare vreo nezisa :))

  27. geo 6 April, 2012 at 22:23

    pana apare bagam un Fringe

  28. RoseN 6 April, 2012 at 22:27

    @geo: Da’ nu mai este nici un Fringe nou saptamana asta :((

  29. Ciprian 6 April, 2012 at 22:43

    @RoseN: ardeleanco, cujetă o ţâră mai degrabă! 😛

  30. geo 6 April, 2012 at 22:46

    @RoseN: apare in noaptea asta, cat astepti incearca Touch

  31. RoseN 6 April, 2012 at 22:58

    Ne pregatim, daaa? ma rog, care mai miscati pe aici si n-ati cazut la datorie :))

  32. RoseN 6 April, 2012 at 23:04

    vorbeste o tanti ragusita…

  33. RoseN 6 April, 2012 at 23:07

    hahaha, ia…zise Julius ca-l enerveaza domnu prim ministru :))

  34. RoseN 6 April, 2012 at 23:10

    Julica tocmai zise ca nu mai intelege nimic :)) ei las, doar de aia ne ai pe noi, sa te lamurim :))

  35. RoseN 6 April, 2012 at 23:11

    =)) ahahaha te facu “domnu cotcodac”

  36. Airy 6 April, 2012 at 23:15

    Mogulul a facut un comentariu misogin.Păi se putea rabda?

  37. RoseN 6 April, 2012 at 23:17

    @Airy: pai nu chiar zise, asa aproape…
    ia zi mogule, zi :))

  38. RoseN 6 April, 2012 at 23:24

    O avea mica =)) VAAAAAAAAAAAAAAAI!!!!!!!!!

  39. Airy 6 April, 2012 at 23:27

    @RoseN: Ai vazut ce urat vorbește la televizor?Sunt consternată.

  40. RoseN 6 April, 2012 at 23:30

    @Airy: gruoooooaznic :)) sunt socata :))

  41. stalker 6 April, 2012 at 23:35

    eu n-aș fi resistat mai mult de 3 minute lînga cămeșa ‘ceea roz 😀

  42. RoseN 6 April, 2012 at 23:41

    Ai zis “bou” de doua ori 😀

  43. Airy 6 April, 2012 at 23:46

    @RoseN: Asta nu se pune că și ceilalți copii au zis.

  44. RoseN 6 April, 2012 at 23:47

    @Airy: Ce-i drept :)) dar al nostru e mai destept =))

  45. RoseN 6 April, 2012 at 23:49

    Gata???? oooooooooooo

  46. stalker 6 April, 2012 at 23:53

    în schimb, mișcările halucinante ale capului cotcodăcimii au adormit bebelușul. ceea ce îl ridică la gradul de “analist preferat”, directă concurență cu ctp

  47. Airy 6 April, 2012 at 23:53

    Buuuuuun.Mergem linistiți la somnic.

  48. sebra 6 April, 2012 at 23:54

    Şi, minutul de aur care a fost?

  49. RoseN 6 April, 2012 at 23:59

    @sebra: Ala in care a zis c-o are mica =))

  50. Ciprian 7 April, 2012 at 01:52

    Sa-mi trag una, am uitat sa ma uit la emisiune, eram cu gandul.. in reluare nu e emisiunea?

  51. Sanda 7 April, 2012 at 09:46

    mama Tatoiu a fost incantata de prestatia ta? ce sfaturi ti-a dat inainte de emisiune?

  52. lulu 7 April, 2012 at 11:31

    Cine-i?.. Ce-i?.. Ce-a fost pe-aici?…

  53. Ferdinand 7 April, 2012 at 12:09

    Cămașă? La TV?

  54. Cms 7 April, 2012 at 12:09

    @RoseN: Vezi că se înţelege greşit. :))

    @lulu: Ce să fie? Nu-i nimic. A trecut InterRegio… =))

  55. mifty 7 April, 2012 at 12:56

    nu e pe site, ca de obicei??? 😀

  56. dc 9 April, 2012 at 11:07

    S’il vous plait, messieurs et mesdames, j’ai faim, donnez moi un ‘link avec le mogul’, ca io am declarat embargou pe programele de stiri in weekend.