Postul nu e post destul

Întâlnirea de la miezul nopții, cu DJ Cotco

V-am promis o piesă pentru toată lumea, iat-o. Deci, Sebra, NA, Lulu, ordinea firească e: like, share ȘI PLAY.

Svafnir – Nothing Left

Share:

17 comments

  1. Cms 8 February, 2012 at 00:03

    Ok, fetele! Aşteptaţi recomandările lui Rushenne! 🙂

  2. Rushenne 8 February, 2012 at 00:07

    Adica ce vrei sa spui ca nu au mai ramas felicitari? De asta ai trecut direct la DJ Cotco? 😛
    Fetele, cand ajungeti la play intre min. 1:20 si 2:30 dati volumul mai mic asa. E mai bine. 😛

  3. Adriana Popescu 8 February, 2012 at 00:13

    Cand o sa invete sapcaliotul asta sa precizeze si genul muzical???? E folk-metal! x-(

  4. sebra 8 February, 2012 at 00:14

    Da’ like, share şi play pe mute ce are??
    @Rushenne: ai un like de la mine pt grijă!

  5. DJ Cotco 8 February, 2012 at 00:16

    @Adriana Popescu: deja nu mai e nevoie 😀

    ps: poate lui Lulu ar fi trebuit sa-i precizez ca e Baniciu-metal

  6. Adriana Popescu 8 February, 2012 at 00:26

    @DJ Cotco: Simt ca actionezi subversiv! Daca acum o sa fac o recomandare pentru Sebra, NA si Lulu, fetele nu vor da play, pentru ca o sa spuna “E colega cu DJ Cotco, deci e clar ca ne pacaleste!” Si maine-poimaine parca vad ca primesc o sapca cu paiete pe adresa redactiei :))

  7. DJ Cotco 8 February, 2012 at 00:32

    @Adriana Popescu: nu cred, in tine par sa aiba incredere. n-am inteles niciodata ce ai tu si eu n-am :))
    (ca ce am eu si tu n-ai stiu: sapca cu paiete)

  8. Adriana Popescu 8 February, 2012 at 00:33

    @admin: Sunt simpatica 😀

  9. Cms 8 February, 2012 at 00:35

    @Adriana Popescu: Aha, deci îţi pasă de saltul de la “Cutiuta muzicala, Dan Spataru si Cargo” la In Flames și Amon Amarth! 😛

  10. sebra 8 February, 2012 at 00:38

    @Adriana Popescu:
    În tine avem încredere! Mai citim şi comentariile lui Rushenne înainte.;)

  11. Adriana Popescu 8 February, 2012 at 00:45

    @Cms: Nu vrei sa-ti ranesc sentimentele, nu-i asa? 😀
    @sebra: Rushenne e la profesionisti, precum spuneam si aseara, deci s-ar putea sa nu fie chiar atat de obiectiva. Dar a ajuns in acest stadiu, pentru ca a ascultat cu maxima dedicatie recomandarile pe care i le-am facut 😛

  12. Cms 8 February, 2012 at 00:48

    @Adriana Popescu: Da! 😛

    @sebra: Aveţi încredere în Rushenne în continuare! 😉

  13. Rushenne 8 February, 2012 at 01:04

    Incerc si eu. Mai obiectiv, mai subiectiv, uneori mai detaliat asa: cand sa dati mai incet, cand pe mute … de-astea. 😛

  14. Airy 8 February, 2012 at 09:18

    Draguta piesa,suava si nevinovata.Pacat ca atunci cand apare rubrica asta eu imi fac somnul de frumusete.O rubrica matinala mai plina de energie(speed,power,doom etc)se poate?

  15. lulu 8 February, 2012 at 10:06

    Am dat doar play, si numai pentru ca a spus @Adriana Popescu: 🙂

  16. Belle d”Imagination 8 February, 2012 at 10:58

    Mi do NOT like it!

  17. Adriana Popescu 8 February, 2012 at 13:19

    @lulu: Eu n-am spus!!!!!! Am dat doar genul muzical. Nici nu-mi place folk-metal 🙁 Sunt de parere ca oamenii cu plete n-au nimic in comun cu Cenaclul Flacara 😀