Concursuri

Promo: Concurs DC și Blitz Magazine

Mâine și poimâine puteți câștiga un aparat foto digital Nikon Coolpix L23 participând la un concurs organizat de Daily Cotcodac și BlitzMagazine.ro.

Dacă nu știți încă, blitzmagazine.ro este un site de paparazzi politic ce conține două secțiuni principale: una de paparazzi (cea mai bună poză publicată până acum este cea cu Videanu și Petre Roman petrecând împreună la Cannes, asta în timp ce în țară sunt teribili inamici politici) și una de fotografie de presă (cititorii mai bătrâni, care au citit presa de la începutul anilor ’90, își amintesc poate ce este o fotografie de ziar).

Concursul se va desfășura pe pagina de facebook blitzmagazine, iar regulamentul e foarte simplu, iată ce trebuie să faceți:

1. Să dați like paginilor de facebook Daily Cotcodac și Blitz Magazine
2. Să dați un titlu scurt unei fotografii, ce va fi publicată mâine pe pagina de facebook blitzmagazine

Cel mai bun titlu va fi premiat cu un aparat foto offshore merchant account digital Nikon Coolpix L23. Puteți vota, dacă vreți, răspunsul care vă place cel mai mult.

Concursul se adresează cititorilor Daily Cotcodac și, ca să nu avem suprize cu mocangiii veniți de pe site-uri de concursuri, nu există alt criteriu de departajare în afară de decizia subiectivă a juriului. Partea bună este că juriul va fi compus exclusiv din persoane incoruptibile, de o probitate morală ce nu poate fi pusă la îndoială – deci, doar din mine.

Share:

49 comments

  1. N.A. 9 January, 2012 at 23:00

    Nevestele de fotografi profesionisti (basca dealeri Nikon) vor fi descalificate? ;;)

  2. lulu 9 January, 2012 at 23:00

    @Juliius Ca sa dovedeti ca tu esti seful, te rog sa directionezi premiul spre mine, care nu am cont de FB. Doar atunci vei duce manaria la un alt nivel.

  3. Cms 9 January, 2012 at 23:02

    @N.A.: Numai dacă au o relaţie dovedită şi cu persoane ce fac parte din juriu. =))

  4. lulu 9 January, 2012 at 23:02

    @N.A.: Mai lasa draga si pe altii. Adica daca erai nevasta de instalator mai voiai si o cheie franceza moca??

  5. RoseN 9 January, 2012 at 23:02

    Eh… acu o sa vedem cu cine vrea Julius sa se insoare =))
    P.S. eu zic ca-l primeste Claudia T de ziua ei 😀

  6. costin 9 January, 2012 at 23:03

    Cu Nikonu’ asta poti face poze la pisici?

  7. lulu 9 January, 2012 at 23:03

    @Cms: Tu incearca sa o strigi ‘Pisi’, ca eu o urmaresc daca reactioneaza :))

  8. N.A. 9 January, 2012 at 23:05

    @lulu: =)) =)) =))

  9. lul 9 January, 2012 at 23:07

    @RoseN: Stiam eu ca ar trebui sa mai citesc si textele din cand in cand. Zice ceva de insurat??? Eu zic pas atunci. Si sunt sigura ca si sotul lu’ N.A are ceva de zis… :))

  10. N.A. 9 January, 2012 at 23:07

    Sa mi se zica repede sa stiu daca bag divort sau nu.

  11. N.A. 9 January, 2012 at 23:12

    Bine, ma, lasati… eh… Ma duc sa-mi probez si eu niste lenjerie neagra din saten…

  12. MonicaS 9 January, 2012 at 23:13

    Jos cu mocangiii! Traiasca incoruptibilii!
    😀

  13. Cristina Ş. 9 January, 2012 at 23:13

    @N.A.: si mie, si mie sa mi se zica, am divortat deja si m-am despartit si de pretenul de dupa .. deci 😉

  14. lulu 9 January, 2012 at 23:15

    @N.A.: =)) =))

  15. RoseN 9 January, 2012 at 23:15

    @N.A.: Hai ca vin si eu, ca am ramas fara poze d’aleaaaa =))

  16. Cms 9 January, 2012 at 23:15

    @RoseN: Eu n-aş paria pe Claudia. Miroase a stratagemă… 😀

    @lulu: =))

  17. Ciprian 9 January, 2012 at 23:20

    Sper sa fie o fotografie buna, sa merite deranjul.

  18. Raluca 9 January, 2012 at 23:20

    Macar putem incerca sa corupem juriul?

  19. UnPorc 9 January, 2012 at 23:21

    Nu va agitari, camera ajunge la mine….

  20. lulu 9 January, 2012 at 23:21

    @Raluca: Adica tu ai pozele alea in lenjerie gata pregatite, nu? :))

  21. RoseN 9 January, 2012 at 23:22

    @Raluca: Pai juriul de abia asteapta, nu? =))
    @UnPorc: Adica adicaaaaaaa, cu tine se insoara Julius???

  22. UnPorc 9 January, 2012 at 23:24

    @RoseN: Nu bre’ o mana spala pe alta, o reclama duce la alta 😉

  23. Cristina Ş. 9 January, 2012 at 23:26

    @RoseN: oh, nuu .. =((

  24. Belle d”Imagination 9 January, 2012 at 23:28

    Îmi păstrez forţele pentru mâine

  25. Cms 9 January, 2012 at 23:30

    @Belle d”Imagination: Vezi că, dacă câştigi, va trebui să atârni aparatul ăla cumva în avatar… 😛

  26. RoseN 9 January, 2012 at 23:33

    @Cms: Doctore, doctore, vezi ca noi ne-am ales castigatoarea…si nu, nu e Porcu

  27. sebra 9 January, 2012 at 23:38

    Mâine iarăși e măcel pe aici! :))

  28. lulu 9 January, 2012 at 23:41

    @sebra: Nu mai bine scoatem noi sabiile din seara asta? Sa ne taiem intre amici, ca maine nu se stie…

  29. UnPorc 9 January, 2012 at 23:41

    Scandal, bataie, cutite, lame, brice si carice, sange, lacrimi si sudoare…pentru premiul al’ mai mare 😀

  30. lulu 9 January, 2012 at 23:43

    @UnPorc:
    Porcule, s-ar putea ca tu sa pici primul, chit ca a trecut ignatul.

  31. UnPorc 9 January, 2012 at 23:44

    Cu atatea hiene in jur, sigur imi va fi greu sa razbat….

  32. lulu 9 January, 2012 at 23:46

    Am plecat. Stiti voi: lenjerie, proba etc…

  33. Fratele Andryusha 9 January, 2012 at 23:52

    Hai spune-mi cine,
    Spune-mi cine,
    Cine te iubeşteee
    Mai mult decât mineeee!!!!

  34. Serban 9 January, 2012 at 23:52

    N-am nevoie să văd poza. Titlul este:
    Remus Cernea.
    N-are cum să nu fie câștigător.

  35. sebra 9 January, 2012 at 23:55

    Ce lenjerii probați voi și pentru ce??
    Voi trebuie să aflați unde ține Julius făina, atât! =))

  36. RoseN 10 January, 2012 at 00:07

    @sebra: La magazin o tine preferabil 😀
    Maaaaaaai, ne pacali intr-o zi Juls ca pune poze cu C.T cand probeaza lenjeria, si-am zis ca ce…noi n-avem? =)) haideti toate la probat!

  37. sebra 10 January, 2012 at 00:15

    @RoseN:
    Probați voi, prospăturile, și lăsați-mă pe mine că’s mai băbătie să vă fac poze cu Nikonul ăla nou! :))

  38. N.A. 10 January, 2012 at 00:37

    @sebra: Da’ tu de milf n-ai auzit? Sunt foarte apreciate, si Julius sustinea odata ca le prefera prospaturilor. Deci treci la probat! :))

  39. sebra 10 January, 2012 at 00:41

    @N.A.: Vrei să faci tu pozele cu Nokia ăla nou sau de ce? =))

  40. N.A. 10 January, 2012 at 00:54

    @sebra: Ni-kon! Zi dupa mine: Ni-kon! Da? :))

  41. sebra 10 January, 2012 at 01:02

    @N.A.:
    Lasă, fată! O să mă obișnuiesc eu cu el după aia! Nici bărbată’miu la început nu ținea minte cum mă cheamă. =))

  42. Cms 10 January, 2012 at 01:14

    Ce-l aşteaptă mâine pe “juriul ( … ) compus exclusiv din persoane incoruptibile, de o probitate morală ce nu poate fi pusă la îndoială”… . Eu am ameţit de pe acum. :))

  43. dracsor 10 January, 2012 at 01:19

    Eu nu stiu sa gandesc in 2-3 cuvinte. Mie imi trebuie fluvii, asa ca ma retrag de pe acum. Tare, fetele!! Sa nu ia premiul vreun barbat lenes, ca nu va mai dau nici un like.

  44. Ciprian 10 January, 2012 at 07:16

    @Julius Daca tot o sa fiu vineri prin Bucuresti, poti sa-mi inmanezi personal aparatul foto.

  45. subinus 10 January, 2012 at 08:00

    Totusi, unde tine Pisi faina ? Ne tii in suspans.

  46. Ciprian 10 January, 2012 at 08:03

    @subinus: Pisi a tras-o pe nas si l-a parasit.

  47. subinus 10 January, 2012 at 08:04

    Si vad ca iar va zgarciti la premii. Unde’s sincerele felicitari ?

  48. Bianca C 10 January, 2012 at 09:53

    hai cu poza sa ne facem Nikonul!

  49. Bianca C 10 January, 2012 at 10:31

    gata, e pe facebookul blitzmagazine!