Rezultatul concursului cu pisici |
În ciuda credinței că nu e bine să răspunzi la început, că nu dau ăștia premiul la primele răspunsuri (ăștia, adică noi), iată că astăzi vom premia cu sincere felicitări chiar primul răspuns. Filmul mimat de pisică era Wall-E.
Borish, avem nevoie de o copie după buletin, o adeverință de la circa financiară din care să rezulte că nu ai datorii la stat, două timbre fiscale de 5 lei și formularul C-3 completat cu majuscule, ca să-ți putem trimite sincerele felicitări.

Twitter
Facebook





24 Noiembrie 2011 la 8:08 pm
Poate si o declaratie pe propria raspundere. Astea sunt favoritele mele!
24 Noiembrie 2011 la 8:14 pm
Un premiu de consolare, nimic, nimic

Daca nu bagi si premii de consolare, … sa-mi sara clickul de la soricel daca va mai dau like
24 Noiembrie 2011 la 8:18 pm
Cum, nu era un film de-al unui clasic rus?! Mânărieeee!!!
PS
Ai uitat de adeverința de la biblioteca grădiniței cum că nu ai cărți împrumutate și nereturnate de la ei.
24 Noiembrie 2011 la 8:32 pm
Sincerele mele felicitari lui Borish pentru ca, de data asta, nu a mai raspuns: “Emanuelle”
24 Noiembrie 2011 la 8:35 pm
Wall-E e asa de vechi, sa tot aiba vreo 4 ani un Iron Sky nu a fi putut sa mimeze si ea.
24 Noiembrie 2011 la 8:40 pm
Manarie! Era totul prea evident, a fost o capcana! Cer CE sa investigheze cazul de coruptie, nepotism si incompetenta! Am fost furat!
24 Noiembrie 2011 la 8:40 pm
Păi da, domnule: Prigoană Wall-E! Eu ce-am spus?!!!…
24 Noiembrie 2011 la 8:46 pm
Eu îmi dau seama întotdeauna când e o mânărie: primul comentariu la concurs şi al enşpelea comentariu la premiere. Chiar aşa, de ce să se mai grăbească oamenii?
24 Noiembrie 2011 la 9:21 pm
@Cms: Ia te rog sa nu te iei de aia care raspund peste 2-3′jde zile, ca e si ei oameni!

PS: Acum
am bani de beremai am putin si termin proiectul ala!24 Noiembrie 2011 la 9:29 pm
@costin:
tot la rusi s-a dus premiul
nu era film rusesc, dar BorisH ti se pare un nume galez?
24 Noiembrie 2011 la 9:31 pm
Io n-am gasit pisica. Si zau ca am cautat-o chiar si transata
24 Noiembrie 2011 la 9:36 pm
Pare usor deplasat: deci Borish a mers de zeci de ori pe varianta Emanuelle si a castigat fix
o punimic, si pac! deodata ne uimeste cu Wall-E! E clar mânărie!Nero, cred ca tu urmezi: dupa ce de zeci de ori ai mers pe varianta Taxi Driver, o sa câstigi cu “Politist – adjectiv” sau ceva similar!
24 Noiembrie 2011 la 9:44 pm
@Dan1:
si mai e unul cu Calauza
24 Noiembrie 2011 la 10:13 pm
Manarie!Puneti concursul pe site cand oamenii seriosi n-au acces la internet!Si nici nu era asta filmul. Este filmul Idiocratia! v-a pacalit mata, doar ati recunoscut ca nu o cunoasteti!
24 Noiembrie 2011 la 11:00 pm
@Rada: Şi eu am o pauză, dar nu-s prea dumirit cu ziua de sâmbătă. Stai aşa să vedem ce se mai întâmplă prin celelalte departamente.
24 Noiembrie 2011 la 11:07 pm
si-un dosar cu sina.
24 Noiembrie 2011 la 11:37 pm
Da, m-am inverzit de invidie de cand ii citisem prima oara comentariul, ca si eu as fi zis la fel. Bravo, Borish!
25 Noiembrie 2011 la 3:07 am
Mă uit de trei ore și nu văd unde-i mânăria. Doar gunoi, numai gunoi.
25 Noiembrie 2011 la 10:33 am
Care domnle ca nu e wall-e … manarie , am fost furat … cer sa mi se ramburseze like-urile … gata , fara contract nu mai dam like-uri ca e prea democratie asa … auzi domnle … totu pe gratis… inclusiv teapa …
25 Noiembrie 2011 la 1:52 pm
Am vrut sa merg pe varianta Emanuelle.
Maine sunt invoit de la servici pentru actele necesare, o sa le atasez.
25 Noiembrie 2011 la 1:57 pm
Nu îmi este frică să recunosc, sunt complice la mânărie. Dar eu sunt doar un pion..