Postul nu e post destul

Daily Cotcodac oferă 100 € pentru primele imagini cu Mititelu bătut de suporteri

În cazul în care eşti primul care filmează sau fotografiază aşa ceva şi imaginile nu au apărut încă nicăieri, contactează-ne de urgenţă la julius [at] dailycotcodac [dot] ro şi primeşti pe loc 100 € în schimbul lor. Fără garanţii imobiliare, fără giranţi, totul simplu, fără bătăi de cap.

Deşi credem că nu avem cititori cu IQ-ul sub 100 (în afară de Mircea Badea), precizăm totuşi că nu este vorba de nici un fel de instigare la nimic – pur şi simplu, am presupus că acest lucru s-ar putea întâmpla şi am vrea să avem primii imaginile. Nici măcar nu suntem siguri că le vom publica, dar întotdeauna am fost dispuşi să plătim pentru lucrurile care ne fac plăcere.

UPDATE: Domnule Mititelu, puteţi să vă bateţi singur şi să ne trimiteţi imaginile. Vă vom da banii. Suntem convinşi că 100 € v-ar prinde foarte bine, dar aveţi grijă, nu-i cheltuiţi pe toţi odată!

Share:

34 comments

  1. Dan1 21 July, 2011 at 13:22

    Da-da, 100€! 100 de felicitari simple n-ai da! :))

  2. sebra 21 July, 2011 at 13:25

    Pentru 20 de euro s-o găsi un suporter dispus să-i dea vreo două la ficaţi şi tot rămâne un câştig de 80 euro. :))

  3. robbie 21 July, 2011 at 13:28

    cu 100 de euro angajati un lunetist. macar stiti o treaba! 😀

  4. Cougar 21 July, 2011 at 13:28

    io cred că sunt mulţi suporteri care ar plăti ca să poa’ să-l caftească pe mititelu.

    – bă, cât costă să-l joci în picioare pă mititelu?
    – nu mult, vorbesc io cu nişte băeţi de pă la bloc să-l ţină, să nu fugă. le dai 50 de euro la fiecare şi stau toată ziua.
    – a, mişto, hai că ne scoatem banii, că ştiu şi io nişte băeţi de pă net.

  5. Ciprian 21 July, 2011 at 13:40

    Am auzit ca s-au format niste grupuri infractionale care pun in circulatie false sincere felicitari. Personal nu am mai primit de mult sincere felicitari si tare ma tem sa nu fiu inselat.

  6. Insignifianta 21 July, 2011 at 13:42

    Cine e Mititelu? 😀

  7. mirceacelbatran 21 July, 2011 at 13:44

    Julica…la cat de falimentar e Mititelu, de 100 EUR se bate singur si-si face si poze 😀

  8. admin 21 July, 2011 at 13:51

    @mirceacelbatran: am bagat un update

  9. Dan1 21 July, 2011 at 13:52

    Mititelu ca Mititelu, da’ de Mircea Sandu si de Comitetu’ Ezecutiv, nu zici nimic?

  10. camionagiu 21 July, 2011 at 13:55

    IL SPARG!

  11. brs 21 July, 2011 at 14:03

    rad singur ca prostu’! =))

  12. N.A. 21 July, 2011 at 14:05

    Imi cer scuze ca ma bag in discutii de baieti in loc sa-mi vaz de cratita, da’… nu-s de vina si aia din comisie si Pitzi? Ca io din ziare n-am inteles nimic decat ca Mititelu i-a dat p-astia in judecata si ca astia au desfiintat echipa ca sa-l invete pe el minte.

  13. nina 21 July, 2011 at 14:07

    @camionagiu: stai frate la rand, nu te arunca cu capul inainte ca cine stie pe care din voi va plesnesc. Hai ca aproape am luat banii, la cat de mult am tinut eu la echipa aia. Deja e aia, vedeti? 🙁

  14. N.A. 21 July, 2011 at 14:07

    Dupa care – dupa acelasi model – Julius ne-a pedepsit pe noi pentru dobitocii aia, privandu-ne de DC. Pai bine, ma, Julius, tu te iei dupa FRF?

  15. ThoR 21 July, 2011 at 14:18

    decontati si drumul pana acolo?=)) ca tot nu aveam planuri de week-end…

  16. MonicaS 21 July, 2011 at 14:22

    @ThoR: In baza documentelor justificative, fireste. 😀

  17. ThoR 21 July, 2011 at 14:30

    @camionagiu: nu ai niste bonuri de motorina?=)) ca am un plan…..
    @MonicaS: aha, merci cred ca am rezolvat

  18. Claudiu 21 July, 2011 at 14:42

    si uite asa julica s-a linistit. Nu mai este nevoit sa injure. Uite asa ajunge el in rai. Si poate ca acolo, D-zeu – mosu ala care sta relaxat pe un nor, o sa-ti ofere o echipa de fotbal.

  19. Adrian Mititelu 21 July, 2011 at 15:08

    Numai bagabonteli va trece prin minte huliganilor. Uite ca dadui si io anunt ca la cine sparge diilicotocdacu sim-i trimite poze lii dau pe gaman si barboianu.

  20. Insignifianta 21 July, 2011 at 15:25

    @Adrian Mititelu: Micuţule, vrei bătaie? 😀
    Nina, pe el! x( Ca de Camionagiu, m-am lamurit, numai gura e! 😀

  21. Ciprian 21 July, 2011 at 15:26

    @Adrian Mititelu: Vezi ca Nicolae B4dea are firma de IT :))

  22. ungluk 21 July, 2011 at 15:40

    @Adrian Mititelu: Buna, prieteni,
    esti intro grava eroare si am acte beton care sa demonstreze ca sa pus la cale o ciordeala ordinara.

  23. Cristi 21 July, 2011 at 15:52

    @Adrian Mititelu: Măh tu pe lângă bătaie vrei sa ai de a face şi cu M3bis? Eşti masochist sau cum? =))

  24. Adrian Mititelu 21 July, 2011 at 16:10

    @Cristi: Mie nu mie frica de nimeni io ma-m luptat cu insasi piti zis satana sa-m infrant. Cine e M3bis asta, vrun derbedeu din galerie. Vede-ti-va voi de treaba voastra ca ati intrat pe terenu meu si aici nu ma bate nimeni.

  25. M3bis 21 July, 2011 at 16:28

    @Adrian Mititelu – Ai grijă ce vorbeşti!

  26. Cougar 21 July, 2011 at 16:44

    @Adrian Mititelu:

    mă lupta-i*
    şi înfrânse-i*
    intrară-ţi*

    da, ai grijă ce vorbeşti.

  27. Ina_adevarata 21 July, 2011 at 17:15

    @Cougar:
    evident, greselile de ortografie ale pseudo-Mititelului sint intentionate, o, Cougar, grammar nazi! =))

  28. Ionut Greere 21 July, 2011 at 17:15

    Avem poza cu Mititelu batut … amanunte pe facebook

  29. Trieste Centrale 21 July, 2011 at 17:31

    Update, contribui si eu cu 500E dar sa-mi aratati poze cu Nasu si Corleone borsind matze pe bot….

  30. Trieste Centrale 21 July, 2011 at 17:35

    Update 2 : inca 500 pentru Giovanni in poza cu pantofi de lac. Din aia, stiti voi…Dar cu Giovanni poate rezolvam chiar noi de-si mai permite sa ia lumea peste picior si aici…

  31. mirceacelbatran 21 July, 2011 at 18:24

    Uite poza…
    http://judicialpeach.files.wordpress.com/2009/07/1burger1.jpg
    Daca iei un mic (adica “mititel” de-al nostru, de gratar) si-l bati bine, ce iese? Un hamburger (sau ma rog, carnea pentru el).

  32. Dan1 21 July, 2011 at 18:29

    @camionagiu: Da’ ce-ai bre cu omu’, l-ai vazut mai MITITEL si vrei sa-l bati? Pune-te cu unul de talia ta! =))

  33. N.A. 21 July, 2011 at 22:18

    Ok, DC devine un soi de bestjobs pentru zmardoi. Mititelu, Nasu, Giovani, sa vedem pentru ce alti parameci de altoit se mai ofera o paine.. 😀

  34. Imaginile cu Mititelu bătut de suporteri aduca 100 de euro | Revista Performanta - toate informatiile intr-un singur loc 22 July, 2011 at 08:41

    […] Daily Cotcodac oferă 100 de euro pentru primele imagini cu Adrian Mititelu (patronul Universităţii Craiova) […]