Concursuri

Rezultatele concursului de mimă cu pisici

Cele două bilete la Lake of Tears au fost câştigate de Iony (nu contează ce film a spus, oricum nu l-a ghicit nimeni). Acum aşteptăm să vedem de unde e câştigătoarea, parcă până acum n-a câştigat nimeni din Toronto sau Melbourne.

Să recapitulăm:
– 2 bilete – Costin (îţi dau mail)
– 1 bilet – Radu Udrescu (mânărit)
– 1 bilet – Cms (mânărit)
– 1 bilet – Ozzy (mânărit)
– 1 bilet – Cosmin Bobonete (pe facebook)
– 2 bilete – Iony (aştept confirmarea)
– 2 bilete – Cosmin Andrei (facebook)

O să vă rog ca la celelalte concursuri să menţionaţi undeva în comentariu, în caz că nu vă interesează premiul, „just trolling”.

PS: Filmul mimat de motanul lui Julius era „Câinele andaluz” al lui Luis Buñuel
.

Share:

24 comments

  1. Dan1 23 June, 2011 at 18:46

    Dupa cum vedem, mai mult mânarite! =))

  2. Cristi 23 June, 2011 at 18:47

    Şi acum toată lumea-n cor strigaţi.” Bravooo. Primul concurs nemânărit. Uraa”

  3. lulu 23 June, 2011 at 18:48

    Ba sa mentioneze cei care nu trilling, ca sunt mai putini Si sa zica merci ca ii acceptam pe aici desi ne cam incurca 🙂

  4. punKreas 23 June, 2011 at 18:49

    Daca si concertul o sa fie manarit? :))

  5. serban 23 June, 2011 at 18:50

    Just trolling

  6. stalker 23 June, 2011 at 19:08

    juste troller :))

  7. RoseN 23 June, 2011 at 19:08

    :(( n-am noroc, n-am :((

  8. Dan1 23 June, 2011 at 19:36

    @RoseN: Voiai sa te bestializezi la LoT? Julius, cred poti sa-i dai un premiu pentru întraga activitate trollistica, nu? =))

  9. RoseN 23 June, 2011 at 19:40

    @Dan1: 😀 nu, nuuuuuu…doream doar sa zic si eu, B-) niceeee, dar nu pot sa vin =)) le donez la…

  10. Lecteriţa 23 June, 2011 at 19:56

    Eu am venit prea obosita de pe lac, asa ca nu am timp de cercetari. Deci, cine e Iony? E fata? Daca e fata si i s-au dat doo bilete, inseamna ca nu merge cu Jul. Deci , cu cine merge Jul? Sa se faca poze si sa fie postate aici, dupe aceea!

  11. andryusha 23 June, 2011 at 19:58

    E-te scârţ!

  12. Ana 23 June, 2011 at 20:05

    …just trolling! Aaa, s-a terminat concursul? 😀 Felicitari castigatorilor.:(( Un mic amanunt: eu locuiesc la mare, deci pot sa ma duc sa-mi bag un stabilopod in posetuta si sa fac “echerul” de pe dig?! (Apropos de super-oferta pt metode de sinucidere, oferita cu atata bunavointa de DC. :))

  13. sebra 23 June, 2011 at 21:22

    in sfarsit, niste manareli corecte :))

  14. Ciprian 23 June, 2011 at 22:14

    Stai linistit Julius, e din Bucuresti, n-ai ce face, trebuie sa i le dai.

  15. haolică 23 June, 2011 at 23:39

    Daca aia de la LOT or sa cante in maniera in care dai tu premiile Julica, presimt ca or sa ramana singuri pe scena

  16. admin 23 June, 2011 at 23:58

    @haolică: ce, nu ti-ai primit zmeul??

  17. Insignifianta 24 June, 2011 at 01:43

    @admin: Care, nici io! Care, vreau bilet! Care, ca acusi le dau telefon la prietenii mei, cavalerii apocalipsei! 😀

  18. Cms 24 June, 2011 at 02:07

    Ce să mai zic… Uite cum mi se terfeleşte onoarea pe Daily Cotcodac, cel mai pop|_|lar blog din România, şi la o oră de vârf! :-j

  19. Insignifianta 24 June, 2011 at 02:24

    @Cms: Tu să taci! Şi scrie! Că ai pălărie! Nu te plouă!
    P.S. Eşti prietenu’ meu! Vorbesc eu cu băieţii! =))

  20. Tetelu 24 June, 2011 at 08:49

    Cine are noroc are, cine n-are… n-are

  21. Iony 24 June, 2011 at 09:29

    Yupiiiii

    PS
    Asta e confirmarea ? mai trebuie alta? :))

  22. ungluk 24 June, 2011 at 10:20

    Ma-ntalnesc cu Ozzy? Moa, de cand asteptam!!! Cred ca ii voi da primele cateva beri, pentru activitatea de pe blog si pentru rasul starnit! Si pentru jurnalul capitanului, in care nu mai scrie nimeni ca nu mai avem capitan – neavand echipa.
    🙂

  23. Pasarea Lira 24 June, 2011 at 11:10

    Da’ io nu pricep dupa ce criteriu a castigat Iony. Oare pentru ca n-a zis ca motanu ie urat ??? (nu ca ar fi, evident, imi doresc sa mai particip la concursurile lui).

  24. haolica 24 June, 2011 at 12:03

    @admin: ahaaaaaaaaaaaa. deci pe sistemu’ asta merga, ha? ia tu smeu ca esti mai mic si noi baietii astia mai mari mergem la concert