Promo

Încă o săptămână până la Lake of Tears

Dacă n-aveţi ce face sâmbăta viitoare (mă rog, e puţin probabil să fie plecate toate fotomodelele din oraş, dar să spunem că n-aveţi ce face), puteţi veni cu noi la concertul Lake of Tears de la Arenele Romane. Vor fi acolo DJ Cotco şi Adi Călăraşu şi, dacă nu s-au răzgândit între timp, Cms şi multiplul campion de mimă cu pisici Radu Udrescu. După concert, mergem s-o ardem la o bere pe undeva. Ca să stabilim unde ne întâlnim, daţi un mail la julius [at] dailycotcodac [dot] ro.

În caz că n-aveţi chef de concert, dar vreţi neapărat s-o ştergeţi de-acasă, e în regulă, puteţi minţi că aţi fost cu noi.

Lake of Tears with Jennie Tebler – Lady Rosenred

Share:

25 comments

  1. DJ Cotco 17 June, 2011 at 12:38

    Mare inghesuiala. Suturi in cur, nu bilete, o sa vedeti de la mine.

  2. Radu Udrescu 17 June, 2011 at 12:44

    Moca? (biletele ca stiu ca suturile is din partea casei 😀 )

  3. ungluk 17 June, 2011 at 12:48

    Radu, inainte de concert gatesti ceva bun? ;;)

  4. Radu Udrescu 17 June, 2011 at 12:50

    @ungluk: Da, vreo cinci beri 😀 (ca aperitiv)

  5. ungluk 17 June, 2011 at 12:55

    @Radu Udrescu: Din pacate, berea de la dozatoarele de la concerte nu prea e gatita bine 🙁

    Terapia, aia recomandata mai acum ceva timp de tine intr-un comentariu… aia da, daca s-ar gati numai d-aia ar fi de vis!

  6. Radu Udrescu 17 June, 2011 at 13:32

    Bilete de tren – checked 😀

  7. Iony 17 June, 2011 at 14:01

    Eu prefer bilete nu şuturi :))

  8. Radu Udrescu 17 June, 2011 at 14:06

    Mail la Julius – checked 😀

  9. Radu Udrescu 17 June, 2011 at 14:09

    @Iony: Las’ ca nici niste shut-uri de tequila nu strica 😛

  10. Iony 17 June, 2011 at 14:21

    @Radu Udrescu: doar să nu fie prea cald că mă dau pă bere :))

  11. Cms 17 June, 2011 at 14:47

    Vin şi eu, fireşte! De când vreau să cunosc nişte personaje din ograda Cotcodac! 🙂
    P.S. Văd că aţi început să-i ridicaţi osanale lui RoseN! 😉

  12. Ciprian 17 June, 2011 at 15:12

    Cat mai e un bilet, ca parca as veni si eu sa ma intalnesc cu.. oricine ati fi voi. 😀

  13. Mortyse 17 June, 2011 at 15:50

    Bai, parteneri, parteneri media, si nu dati voi un bilet, acolo, pentru cei mai fideli trolleri! Tztztzzt! Eu o sa fiu in capatul celalalt de tara in concediu, dar nu e bai, sunt oricum trolleri mai de seama ca mine pe aici…

  14. Insignifianta 17 June, 2011 at 17:41

    “E puţin probabil să fie plecate toate fotomodelele din oraş”… 😀

    Puţin probabil, puţin probabil…dar, uite că o să se întâmple!
    Fotomodelul din mine mai stă doar sâmbăta asta în Bucureşti (să aştepte livrarea zmeului de la Siemens, nu de alta… că aşa au zis, că săptămâna asta…şi vorba ceea, şi sâmbăta şi duminica mai sunt zile din săptămână… :P)’

    Da… lasă, lasă, că o să mă întâlesc eu, la primăvară, cu Al Pacino, “însuţi”! Vedem noi, atuncea, care e mai tare… =))

    Na!
    http://www.cvlpress.ro/?p=11909

  15. N.A. 17 June, 2011 at 21:57

    Fotomodeala din mine are doi oracaitori care o tin toata ziulica numai in concerte (sa vedeti la astia growlinguri, i-ar umili pe-aia ai Adrianei :)) ), deci la sfarsitul unei zile luuungi vreau liniste, nu alta oracaiala. :))
    As veni doar sa va cunosc, deci, si sa ne mai radem si live.

  16. Cms 17 June, 2011 at 22:36

    Julius, apropo de ce spuneau Ciprian şi NA, am putea sugera o oră şi/sau un loc de întâlnire după concert, pentru cei care nu vor lacuri de lacrimi, ci doar nişte lacuri de bere. 🙂

  17. admin 17 June, 2011 at 22:42

    @Cms: tu te iei dupa Ciprian, care e moldovean? :)) da’ facem.

  18. Insignifianta 17 June, 2011 at 22:56

    @Cms: La pariu ca asta ati asteptat ca sa va intruniti la bere! Sa parasesc eu orasul numit capitala Bucuresti! La pariu! Sunt precisa! 😀
    Ceee, mah, va era ca beau pe banii vostri? 😛

  19. Cms 17 June, 2011 at 23:26

    @Insignifianta: Mai stai şi tu, Insi, dacă poţi. Oricum, încălzirea ţi-ai făcut-o cu berea la cutie găsită în parc, când cu domnul Petru Barabas. ;))

  20. admin 17 June, 2011 at 23:28

    @Insignifianta: unde pleci, bre, asa? asteapta mai intai sa vezi in liga jucam la anu’.

  21. Insignifianta 17 June, 2011 at 23:34

    @Cms: Nu mai pot.

  22. Insignifianta 17 June, 2011 at 23:34

    @admin: De unde am venit.

  23. N.A. 18 June, 2011 at 14:56

    @Insignifianta: Mai incapi? 😛 =))

  24. Insignifianta 18 June, 2011 at 19:26

    @N.A.: S-o intreb pe mama. 😛 Desi, in marea majoritate a timpului, ea a avut incredere in mine si mi-a zis ca pot face orice, daca-mi pun in cap. =))

  25. Ozzy 22 June, 2011 at 11:42

    Bre, DJ Cotco, mai e valabila treaba asta?