Postul nu e post destul

Întâlnirea de la miezul nopţii, cu DJ Cotco

Le-am promis aseară cititorilor noştri mai tineri că astăzi vom avea o rubrică specială pentru ei. Din păcate, V3ntore, DJ Cotco ne-a rugat să-ţi transmitem că i-a mâncat pisica textul, aşa că rămâne pe săptămâna viitoare. Până atunci, încercăm să ţinem un echilibru între Rushenne, de pe o parte, şi Radu Udrescu & Cms, de cealaltă parte, că pe intelectualul Tzica l-am răsfăţat destul zilele astea.

PINK MARTINI BUT NOW I’M BACK

Share:

10 comments

  1. Cms 13 May, 2011 at 00:19

    Aşadar, eu o iau la dans pe Rushenne! Radu Udrescu n-are decât să se mulţumească cu V3ntor!

  2. Insignifianta 13 May, 2011 at 00:34

    Las’, ca mai e un pic si vine Adriana! Vedeti voi, atunci, arogantule de DJ Cotco, care esti voi, arogant! 😀 Pamfletarule! :))

  3. Rushenne 13 May, 2011 at 01:09

    Si ce echilibru … Niceee! 😛
    @Cms: Cand o sa recunosti public ca am castigat PE MERIT felicitarile alea, atunci o sa accept invitatia la dans … 😀

  4. Cms 13 May, 2011 at 01:39

    @Rushenne:
    Dragă Rushenne, ai fi în stare să accepţi invitaţia la dans a unui individ care renunţă la principiile sale cele mai puternice pentru o clipă de plăcere? Ce încredere ai putea să ai într-o astfel de persoană, care cedează la primul şantaj sentimental?
    Eu nu vreau decât să te ajut să nu faci o teribilă greşeală, aşa că nu recunosc nimic! =))

  5. Cms 13 May, 2011 at 01:46

    @Rushenne:
    Adevăratul motiv al refuzului este că, în ciuda eforturilor mele, încă mai calc partenerele de dans pe picior! :-S

  6. Adriana Popescu 13 May, 2011 at 03:16

    Las’ ca vedeti voi pas-de-deux 😀 Mai putin Insi, care a intuit pericolul :))

  7. Cms 13 May, 2011 at 03:21

    @Adriana Popescu:
    “De mă voi scula, pre mulţi am să popesc şi eu” 😉

  8. Adriana Popescu 13 May, 2011 at 03:27

    @Cms: Totusi, as prefera sa-i rockeresc 😀

  9. Cms 13 May, 2011 at 03:40

    @Adriana Popescu: Păi da! Pop-rock! =))
    P.S. Serios, de data asta: aştept cu nerăbdare rubrica de metale noi! Cu Metalista!

  10. Insignifianta 13 May, 2011 at 03:46

    @Adriana Popescu: Care, merit rubrică separată! Că, ca mine, nimeni nu-şi asumă şuturile în coor responsabilitatea, pe lumea asta pe blogul ăsta!
    Care, vă rog frumos! Puţină empatie, măcar! 😀
    Care, mulţumesc.
    Şi şi Rushenne e în asentiment, bănuiesc. 🙂