Postul nu e post destul

Ştiinţa e numai una


Fani ai Universităţii Craiova, fericiţi că echipa lor favorită e la un pas de îndeplinirea baremului şi la toamnă va începe competiţia în divizia B fără nici un fel de penalizare.

Share:

23 comments

  1. ungluk 11 April, 2011 at 12:33

    Sau, in cel mai rau caz, vor incepe cu doar 3 puncte penalizare, ceea ce nu-i chiar o tragedie – valoarea lotului si stabilitatea de la nivelul bancii tehnice ne-ar permite sa recuperam imediat, practic in doar cateva etape, acest deficit.

  2. Cougar 11 April, 2011 at 12:36

    a, la asta te refereai cu “să nu ne pierdem încrederea în ştiinţă”.

  3. Rada 11 April, 2011 at 12:37

    Baiatu’, baiatu’, vezi ca ti s-a spart mingea 😀

  4. Insignifianta 11 April, 2011 at 12:52

    Care, una? Ca io vad patru.

  5. andryusha 11 April, 2011 at 12:56

    Mişto realizat grupul, gândeşti că-s vii… =))

  6. Dan1 11 April, 2011 at 12:57

    Beeei, ce-i asta? Ala e un câine rosu, clar!

  7. cosmin 11 April, 2011 at 13:07

    cum fani, pai nu astia-s jucatorii ?? 😀

  8. Radu Udrescu 11 April, 2011 at 13:07

    In sticla aia cu dop galben ma gandesc ca nu-i ulei… 😀

  9. RoseN 11 April, 2011 at 13:18

    @Radu Udrescu:
    Tztztz, numai la mancare te gandesti =))
    P.S. dar ce privire agera ai!

  10. Rada 11 April, 2011 at 13:18

    @Radu Udrescu: Aia ie pentru arbitru :))

  11. Radu Udrescu 11 April, 2011 at 13:26

    @RoseN: Ca sa fiu sincer mi-e o foame de crap… Ieri am fost prea intors pe dos dupa berile de sambata si am avut parte numa’ de paine prajita cu castraveti murati.
    P.S. multumesc, ma ajuta ochelarii cu -3 😀

  12. Ferdinand 11 April, 2011 at 13:37

    E, într-un fel, despre fotbal:
    http://www.divertis.ro/download/mp3/tv/Divertis2/%5BDivertis%5D%20(2005-05-29)%20BOSQUITO%20-%20Hai%20Cimentu%27.mp3

  13. aisha 11 April, 2011 at 13:40

    Baiatul in rosu e Dorel Stoica, nuuu?
    p.s. RoseN fa, te rog, o vraja sa castige Stiinta deseara pe Giulesti!

  14. RoseN 11 April, 2011 at 13:48

    @aisha:
    =)) nici Merlin nu cred ca s-ar descurca cu asa o vraja =))

  15. aisha 11 April, 2011 at 13:58

    @RoseN: ahhhh! dar si muzele lor tot la mall cred ca isi fac veacul( si ziceam sa invoci tu muzele alea – ca doar te pricepi…)! si poate joaca fotbal din nou!
    cat despre Merlin….el a fost pus la punct de un yankeu, cu ajutorul lui Twain.

  16. dr.Lecter 11 April, 2011 at 14:08

    prea multa violenta la fana imbracata in Razvan! Pumnul ala ferm, nu se potriveste cu inelul masonic al fanei din stanga, ci mai degraba cu sticla de Babanu, din dreapta!

  17. Ozzy 11 April, 2011 at 14:40

    Dar Mititelu isi va respecta promisiunea ca Stiinta nu va retrograda niciodata sub conducerea lui: http://www.ozzy.craiova-maxima.ro/2011/04/11/adrian-mititelu-vrea-sa-si-schimbe-numele-in-staicu/

  18. Dan1 11 April, 2011 at 14:41

    @aisha & @RoseN: Uite, o sa încerc eu sa va ajut cumva! N-o sa chibitzez! Ba plusez – nici macar n-o sa ma uit la meci! =))

  19. Daniel Preda 11 April, 2011 at 15:54

    Ca suporter al Universității Craiova, am avut mândria de a lăsa anul acesta Pandurii în Liga I pentru a nu se mai chinui să promoveze pe la comisii.

    Această retrogradare a avut acceptul nostru:))

  20. Gobblin 11 April, 2011 at 16:54

    Cum nu mai tragem la titlu anu asta ??? Sunt socat !

  21. kyrre 11 April, 2011 at 19:34

    Aia cu 8 ce se pregateste sa faca? Are o pozitie un pic ciudata.

  22. Dan1 12 April, 2011 at 08:22

    @aisha & @RoseN: Cum fu bre meciu’? Ca eu ma tinui de cuvânt! =))

  23. aisha 12 April, 2011 at 12:44

    @Dan1: cred s-a ocupat RoseN de instalatia de nocturna….doar 0-0! eu n-am vazut decat repriza a doua.
    atitudinea ta a contat enorm! impecabil comportamentul! iti multumim – tie, lui RoseN si nocturnei!
    P.S. RoseN, de data asta, vraja a fost excelenta!!!