Postul nu e post destul

Rubrica de muzică penibilă

Aveţi căştile la voi, da? Bun, acum întoarceţi monitorul astfel încât să nu-l vadă colegii şi prefaceţi-vă că vă uitaţi la nişte pr0n, ca să păreţi un angajat serios. Încercaţi să vă stăviliţi lacrimile; dacă totuşi nu reuşiţi şi să vă întreabă colegii ce e cu dumneavoastră, v-am rămâne datori dacă nu aţi pomeni numele site-ului nostru, fiindcă încă mai există lume care crede că e ceva de umor.

Share:

24 comments

  1. aisha 8 April, 2011 at 17:02

    e o manevra ca sa ne distragi atentia de la textul cu Terente….

  2. N.A. 8 April, 2011 at 17:04

    @aisha – Esti de gheata, oare? Chiar nu te-a induiosat durerea tanarului artist?

  3. N.A. 8 April, 2011 at 17:05

    @admin – Te superi foarte tare daca nu dau share la asta? Am totusi o imagine de aparat… ;))

  4. Radu 8 April, 2011 at 17:08

    are voce buna! 😀 :))

  5. Morom3t3 8 April, 2011 at 17:09

    VECHE, FAKE SI GAY! etc…

    Loatz marfa de la taica!!!!…
    http://morom3t3.wordpress.com/2011/04/05/se-apropie-vara/

  6. Blogul Unui Motrean 8 April, 2011 at 17:37

    Il stiu de ceva timp filmuletul. Pe langa faptul ca s-a facut de un mare, MARE rahat, nu cred ca ar mai fi multe de spus 😀

  7. Savantu' 8 April, 2011 at 17:47

    Da daca am birou care-i doar al meu, eu cum sa ascult pe manelistu?

  8. andryusha 8 April, 2011 at 17:54

    Se mai fabrică ţigări cu cioturi?… Şi în capitalism? =)) =))

  9. sebra 8 April, 2011 at 18:11

    Sunt în asentimentul lui N.A.. De regulă dau share la toate prostiile, dar chiar nu pot da share la asta.

  10. dr.Lecter 8 April, 2011 at 18:12

    Cum sa fie mai, distrus? Da’ voi nu mai aveti suflet, nu mai aveti sentimente, nu mai aveti amintiri de reverberat? V-a botezat Adriana cu titan si cositor? Ce dracu, eu gasesc ca e coloana sonora cea mai potrivita pentru Highlander. Ce Queen, ce Who wants to live forever…?

  11. Dan1 8 April, 2011 at 18:19

    😐 Chiar nu-nteleg! De ce “cel mai distrus manelist”? Mi se pare un manelist standard (si stiu ce spun, locuiesc in Colentina :)))

  12. yeonsaeng 8 April, 2011 at 18:27

    asta e cu dedicatie pt fata lu’ terente?;;)

  13. Dan1 8 April, 2011 at 18:27

    @dr.Lecter: Pai nu ei l-au catalogat ca “distrus”, ci chiar el insusi, cand a postat youtubul! =))
    Iar mie mi se pare potrivit pentru andryusha s-o cheme inapoi pe clara – practic nu are cum sa dea gres! =))

  14. Simion Cristian 8 April, 2011 at 18:45

    Un playback de nota 10! Simuleaza mai bine decat Guta si Bianca Draguseanu la un loc!

  15. Lepka 8 April, 2011 at 19:26

    Eu nu sunt adeptul masurilor inumane, nu zic sa`i otravim,aruncandu`le salam (sic!) in fata blocului, poate nici sa`i tinem inchisi in adaposturi special amenjate nu e cea mai buna solutie…sterilizarea in schimb mi se pare o masura potrivita in astfel de cazuri grave.

    M`ati intristat.

  16. aisha 8 April, 2011 at 19:26

    @N.A.: m-am topit!
    am ascultat melodia, am vizionat imaginile, ai avut dreptate….impresionat! e practic o ruga sau mai precis un cantec de dor si jale! ….ca Univ. Craiova se duce, inexorabil, pe drumul B-ului!
    refrenul e ” te rog iubirea mea – Craiova, adica – intoarce-te din drum!”
    da, domnule, cata suferinta!
    nu stiu cum pot sa fiu atat de insensibila si sa rad la o astfel de capodopera! momentul culminant e cand isi aprinde tigara! am crezut ca vrea sa-si dea foc in semn de protest! nup! voia sa fie mai melodramatic!
    sa recreeze atmosfera de pe stadion…cu fumigene!

  17. Lepka 8 April, 2011 at 19:59

    Aveam vreo 12-13 ani, o racheta de badmington si un vinil cu Yngwie Malmsteen (Trilogy, ala cu balaurul). Ii dadeam ceata la joc de scena. Noroc ca nu m`am filmat =))

  18. Lepka 8 April, 2011 at 20:06

    am gasit si piesa, acuma ma filmez

    http://www.youtube.com/watch?v=TaV-I5C90zk

    nu mai am rachete de badmington, dar am sa folosesc coada de la mop ca oricum sunt mai obisnuit cu ea :))

  19. N.A. 8 April, 2011 at 20:24

    Deci se impune sa ascult pana la capat, sa inteleg…

  20. Insignifianta 8 April, 2011 at 21:07

    Uoff! Cat de drept si (aproape) nemiscat a putut sta in cadru! Atata mi-as fi dorit sa vad pozele, tablourile oglinzile de pe peretii violeti violet.
    P.S. Ma alatur pudibonzilor pe care care nu pot da nici like, nici share la …asheaaaa ceeevaaa…
    😛

  21. Sandi 8 April, 2011 at 21:12

    @Insignifianta: Io dau si like si share…. numai spune-mi unde trebuie sa dau :p

  22. Insignifianta 8 April, 2011 at 21:28

    @Sandi: Tot acolo! Ca la pariu ca ai mai dat tu, cand nu te-a vazut nimeni. 😛

  23. Sandi 8 April, 2011 at 22:13

    @Insignifianta: Pssssssst. Am dat …da’ sa nu mai spui la nimenea ! :p

  24. Ciprian 9 April, 2011 at 11:28

    Ce fac tarafbotanicele din animale.