Postul nu e post destul

Rubrica de muzică penibilă

Dacă v-aţi întrebat vreodată de unde-i scoate Kusturica pe toţi ăia…

Share:

134 comments

  1. Karatekapreachinez 25 February, 2011 at 15:36

    Mi-a stat inima-n loc. Am crezut ca iar îmi face Julius reclama:)

  2. Iony 25 February, 2011 at 15:37

    Nu am curaj să dau play, mai stau niţel.

  3. ungluk 25 February, 2011 at 15:40

    La primul nu ma putui uita pana la capat, da’ al doilea e fix pe gustu’ meu 🙂
    Muzica buna face, instructie cu dusmanii face, Sandokanu’ Mafiotu’ zice – practic, le are pe toate cele bune 🙂

  4. Rushenne 25 February, 2011 at 15:42

    Nici eu nu pot acum. De-abia diseara o sa pot sa le ascult. Da’ dau like si share. Merg pe incredere. Sunt sigura ca ai gusturi bune … 😛

  5. N.A. 25 February, 2011 at 15:46

    Da, al doilea are mai mult ritm. Plus ca e mai elegant, bluza de trening bagata in pantalon, parca, nu?

  6. N.A. 25 February, 2011 at 15:47

    @Rushenne – Eu, in locul tau, n-as da nici diseara… 😉

  7. Filip 25 February, 2011 at 15:47

    N.A.: dar de camasa rosie cu modele florale ce zici?

  8. ThoR 25 February, 2011 at 15:49

    al doilea e un fel de 50 cent =)) lant are, pistol are, anturaj are eu zic sa ii dam un link si lui banica jr sa vada el ce inseamna o adevarata vedeta =))

  9. Dan1 25 February, 2011 at 15:52

    55 de secunde (edificatoare) la primul (din cauza ca e timid si nu indraznea sa inceapa :))), 25 suficiente si la al doilea, care nu reuseste sa spuna ce spune in ritm cu melodia.
    Totusi, as sesiza faptul ca sârba e o limba melodioasa, facuta pentru poezie, cântec, de-astea…

  10. Dan1 25 February, 2011 at 15:54

    Neaaaah! Pe cine încerc eu sa pacalesc? =))

  11. woops 25 February, 2011 at 15:54

    frateeee da ce seamana primul cu xxxxxx xxxxx :))))
    ia al doilea numai beep beep e in gura lui :))))))

  12. dush 25 February, 2011 at 15:57

    primul e mai gay ca un ghiocel

  13. andryusha 25 February, 2011 at 16:05

    Şi la ăştia a folosit NATO uraniu sărăcit, că parcă auzisem că numai la irakieni?…

  14. Rushenne 25 February, 2011 at 16:05

    @N.A.: Pai toate comentariile voastre de vis m-au facut curioasa acum … 😀 Tre’ sa astept doar s-ajung acasa. 😛

  15. Cougar 25 February, 2011 at 16:14

    pe mine m-a încântat în special partea aia a titlului cu “official video”.
    a, nu, normal că n-am dat play.

  16. Dan1 25 February, 2011 at 16:14

    @andryusha
    Ar fi o scuza buna, dar, din pacate, nu, n-au folosit! =))

  17. Rushenne 25 February, 2011 at 16:14

    @DJ Cotco: Ai putea sa faci un concurs pe feisbuc cu rubrica asta. Castiga cel care ti-a sugerat cea mai penibila melodie. Se agita lumea sa iti dea sugestii sa iti asigure un trafic cat de cat decent si tu nimic … 😀

  18. Ina_adevarata 25 February, 2011 at 16:18

    Nu vă uitaţi ca ăla primu’ e aşa, mai dezbrăcăţel. Ce-aţi fi vrut, să se facă de rîs cu un pulover multicolor, ca al lui Siminică?

  19. andryusha 25 February, 2011 at 16:21

    @Dan1: Dom’le, eşti sigur?! =))
    P.S.: Am găsit un blog care-i face aşa o concurenţă lui Bucurenci… =)) =))

  20. dr.Lecter 25 February, 2011 at 16:27

    Ce dracu, ma, o ţinem tot într-un “Sâc, Bucur**ci, că noi avem videoclipuri cu gă*zari mai mişto ca ai tăi!”
    Ce pumni în gură, cere ăla cu jlipi Puma !
    Despre ce-o fi vorba în versurile acestei cutremurătoare balăzi?

  21. sebra 25 February, 2011 at 16:53

    Sa-nteleg ca e de bine, ca nu pot asculta?

  22. dr.Lecter 25 February, 2011 at 16:58

    Nu m-am abtinut, sa fie ea a naibii de curiozitate !
    Am dat la tradus titlul melodiei cu ăla popalău. Şi cică se intitulează: Te-ai născut doar pentru mine! =))

  23. Dan1 25 February, 2011 at 17:00

    @dr.Lecter
    In primul clip nu stiu despre ce e vorba, ca nu stiu limba sârba, dar in cel de-al doilea, intitulat sugestiv “daj bombu”, cantautorul explica cum maica-sa l-a facut la sperietura, ca dadeau aliatii cu bombe, astfel ca el acum e cam speriat… (lucru care se oglindeste si în vestimentatie, comportament… )
    =))

  24. Horia 25 February, 2011 at 17:05

    sacoșa roșie din fundal e de mare efect

  25. Iony 25 February, 2011 at 17:09

    Primul no comment, dar al doilea pe langă vocea suavă a interpretului este de remarcat şi ţinuta fin aleasă, pistolul de jucărie şi lanţul de bun gust aşezat strategic. Ce să mai, DJ Cotco ne-a dat-o la temelie iar :))

  26. Amza 25 February, 2011 at 17:11

    Ba, mi-e rau.

  27. karmapolice 25 February, 2011 at 17:25

    deja s-au aferat vecinii…rind inn continuuude 6 mintue cu spasme, cu lacfimi si cu sughituri..mi-au batut in teava…prima melodie e geniala ilvreau pe omul asta…so hot right now!!!!!!

  28. karmapolice 25 February, 2011 at 17:25

    sorry nu mai nimeresc nici tastatura de spasme

  29. twister 25 February, 2011 at 17:27

    OMG! Cum poate sa exite asa ceva !? =))

  30. Jinx 25 February, 2011 at 17:51

    am urmarit cam 10 sec din primul……inspaimantator,si la al doilea nu am mai avut curaj sa dau play.asta e dovada ca unii oameni nu ar trebui sa faca copii.uite ce iese 🙂

  31. mifty 25 February, 2011 at 18:04

    40 de secunde de tăcere la primu’, 36 de secunde de ghiorţăieli neidentificabile la al doilea…
    cel mai normal e primul: culturist wannabe pe care-l trage căţeaua de lesă unde vrea ea!!! =))
    al doilea, e ferm curentat.
    şi dacă vă uitaţi ce scrie pe bannerul ăla albastru… io cred că voiau să ridiculizeze gruparea cu pricina cu clipul ăsta…

  32. Dan1 25 February, 2011 at 18:12

    @Jinx
    Nu sunt ei de vina saracii, n-auzisi? Bombardamentele americanilor au dus la asemenea mutatii! =))

  33. Belle d'Imagination 25 February, 2011 at 18:18

    Mă! voi de fapt v-aţi apucat să faceţi casting pentru următorul şofer al demoazelei gabor acum că divorţează???

  34. Belle d'Imagination 25 February, 2011 at 18:19

    moderare??? dar ce am zis?

  35. M3bis 25 February, 2011 at 18:28

    @Belle d’Imagination
    N-ai zis nimic! Nimic rău, adică. Primul comentariu intră la moderare din oficiu!

  36. lulu 25 February, 2011 at 18:37

    @Belle
    Adica intai te duci, vezi spamul, cat timp schimbi 2-3 cuvinte cu T0ader ti se preleveaza(e corect spus?) amprentele, poza profil, poza pisica(daca ai), se noteaza masurile Ip-ului pentru hainele dungate si gata. In cusca leilor cu tine 🙂

  37. camionagiu 25 February, 2011 at 18:38

    Referitor la al doilea clip, cu Sandokan. Pai vi se pare corect in timp ce noi suntem aici, gata de actiune, sa ne zapaciti cu pisici si balet?

    Noi de ce nu facem un clip frumos, sa fie emblema Daily Cotcodac, a?
    Un steag, un pistol gasim pe acasa, Dan1 si Serban in fundal cu steagu, Camionagiu la flotari si dans cu pistolu-n mana, iar admin sa faca dus ca ala din primul clip, uitandu-se la video la clipul cu noi. E asa grea cultura, ma?

  38. lulu 25 February, 2011 at 18:41

    @Camionagiu
    Eu n-am avut curaj sa-i ascult pe aia, dar sigur mai rau decat mine nu au cum sa cante. Deci daca-i vorba de penibil ma bag :d

  39. Adriana Popescu 25 February, 2011 at 18:55

    Si voi va mai plangeti de piesele pe care le pun eu?! =))

  40. sorin 25 February, 2011 at 19:05

    Ăla micu în albastru e activist de partid (steagul e de la Partidul Radical din Srpska); cel puțin așa spune goagăl!

  41. iulian rinder 25 February, 2011 at 19:10

    Bre, daca astia sunt rude cu maestru Kusturica io sunt fratioru lu Mondialu iar blogu vostru e facut de Vacanta Mare. Hai noroc. Cine da un rand, ca m-ati bagat in spam-ul muzical.

  42. ramona 25 February, 2011 at 19:25

    se pare ca Julica a trecut la filme ero(t)ice! Asa c u raj pe domnul din primul video nu am mai vazut! Sa te plimbi tu in tenesi si slipi pe terenul de fotbal si apoi sa faci si dus privind sen.zual camera in ochi! Desi trebuie sa recunosc, pe mine m-a cam speriat privirea aceea intensa!!!

  43. Sare'n Ochi 25 February, 2011 at 19:37

    dupa 42 de comentarii, eu ce sa mai spun?

  44. iulian rinder 25 February, 2011 at 19:46

    . Sare’n Ochi
    Nimic. Important e sa iti dai cu parerea. Ca la asemenea cacofonie gestu conteaza.

  45. iulian rinder 25 February, 2011 at 19:48

    ramona
    se scrie corect sen punct zual punct ro. Altfel nu are farmece si romantism da iubire si sex.

  46. in the mood 25 February, 2011 at 20:17

    Neaah! Nu pun botul 😀
    Asta-i manevră de PR, al cărei singur scop este reabilitarea!
    Bineînțeles că mi-am înfrânt instinctul de conservare și am rezistat la ambele. E posibil să mă fi afectat iremediabil, căci Toader îmi apare acum ca un chevalier sans peur et sans reproche!
    M-am prins, nu ține! 😛

  47. in the mood 25 February, 2011 at 20:19

    Abia acum am înțeles de ce nu-i scria nimeni numele corect susnumitului 🙁 …

    Plizzz, dragă M3bis, mă scoți din carceră?! :-*

  48. Goran Bregović 25 February, 2011 at 21:23

    Hai, Mahala Rai Banda, d-aci! Zece prăjini!
    Semnat: Margareta

  49. Goran Bregović 25 February, 2011 at 21:30

    Dacă şi Bregović a ajuns la moderare…

  50. RoseN 25 February, 2011 at 21:39

    Hmmm, de abia acum imi dau seama ca am fost intr-o mare confuzie pana acum, aveam eu asa o vaga senzatie ca uit ceva. Acum m-am edificat, dushul se face cu sliiiipiiiii!!! Way to go girl =))

  51. dush 25 February, 2011 at 21:43

    Dushul se face cu apa, e mai indicat. =))

  52. dush 25 February, 2011 at 21:44

    Daca si dushul e moderat in tara asta…

  53. Insignifianta 25 February, 2011 at 21:47

    @RoseN: Duşul se face cu apă. Şi săpun. Nah, că mi-o luă dush înainte. =))

  54. Insignifianta 25 February, 2011 at 21:48

    E la moderare dush. Se dezinfecteaza. =))

  55. Didinutza 25 February, 2011 at 22:14

    Noahh dar ce vroiati sa ascultati la rubrica de muzica penibila? Pavarotti? In orice caz sa nu care cumva sa va uitati la protv ca tocmai se desfasoara ditamai emisiunea de muzica penibila, mai bine ma uit la Rocky IV. Dar nu-l vad pe Rashi ….

  56. Insignifianta 25 February, 2011 at 22:19

    @Didinutza: Ochelarii…ti-ai pus ochelarii? =))

  57. Dan1 25 February, 2011 at 22:24

    @Goran Bregović
    Se pare ca Goran Bregović e insignifiant pentru ei! =))
    @Didinutza
    Nu e bre, e “The Hurt Locker” (adica mai rau ca Rocky si Rambo la un loc :)))

  58. Didinutza 25 February, 2011 at 22:27

    mersi @insignifianta, i-am gasit. Pe nas. Dar Rashi has left the building

  59. Insignifianta 25 February, 2011 at 22:28

    @Dan1: Un cel mai bine meritat like! =))
    Da’ de ce n-or mai da ashtia apa (calda)? Cre’ca vor sa ramanem nefacuti. Dus, ma refer. Mai nespalati, ashea.
    @Didintza: Să mori tu? Plecă Rashi?! Unde? =))

  60. Didinutza 25 February, 2011 at 22:30

    @ Dan1: da, s-a terminat deja, Intr-adevar e nashpa hartlockerul ala, dar sotul insista ca nu l-a vazut. (vai mie…) mai bine il lasam sa se uite la Rap cu Urz

  61. Razvan 25 February, 2011 at 22:31

    Bai nene ce tripuri dubioase are primul. Al doilea este in lumea lui, avem si noi mult d-astia pe youtube, dar primul este socant! Terifiant…

  62. mifty 25 February, 2011 at 22:37

    @Răzvan: înseamnă că-ţi lipseşte antrenamentul: te-ai uitat la prea puţine filme p0rn0 cu gay!!! 😀

  63. Didinutza 25 February, 2011 at 22:38

    @insi: sa se intereseze cu cine face banking Rocky 🙂

  64. Insignifianta 25 February, 2011 at 22:38

    Pai, cine esti tu, Didinutza, sa insiste sotzul? Impune-te! 😉

  65. Dan1 25 February, 2011 at 22:39

    @Razvan
    Pe bune? Mie mi se paru cam ridicol. (da bine, ma uitai doar pana la secunda 55 :))) (care oricum mi se pare foarte mult :)))

  66. Insignifianta 25 February, 2011 at 22:39

    @secunda 63: Cine e Rocky? =))

  67. Didinutza 25 February, 2011 at 22:52

    @insi: nu pot, pt. ca stie sa repare robinete. Pacat ca nu avem pivnita!

  68. Insignifianta 25 February, 2011 at 23:06

    @Didinutza: Chiar ca pacat.

  69. Dan1 25 February, 2011 at 23:27

    Julius, cam treneaza conversatia pe-aici! Am incercat tot ce se putea!
    Nu bagi niste recomandari de-alea? Stii tu! =))

  70. Rushenne 25 February, 2011 at 23:34

    Chiar, ce-i linistea asta pe aici? Cam nepotrivit pentru un blog care se vrea a fi al poporului. 😀

  71. sebra 25 February, 2011 at 23:43

    70 de comentarii! Inseamna ca rubrica asta si-a atins scopul.A fost cu adevarat penibila :))

  72. Insignifianta 25 February, 2011 at 23:44

    @Rushenne & @sebra: Cam da. 😀

  73. Rushenne 25 February, 2011 at 23:46

    @Sebra: Absolut! 😀 Pe mine m-a sfatuit N.A. sa nu dau play, dar nu am ascultat. Asa-mi trebe. 😀
    @N.A.: Data viitoare o sa tin cont de sfaturile tale. 😀

  74. Dan1 25 February, 2011 at 23:48

    @Rushenne
    Hai bre, ca sunt adorabili! =))

  75. Dan1 25 February, 2011 at 23:48

    Mai ales al doilea, e adorabil rau! =))

  76. Dan1 25 February, 2011 at 23:50

    Cred ca sunt de la emisiunea “Sârbii au talent” ca altfel nu se explica! =))

  77. sebra 25 February, 2011 at 23:50

    Eu n-am apucat sa dau play. Poate maine pe zi voi alunga monotonia :))

  78. Rushenne 25 February, 2011 at 23:52

    @Dan1: Inseamna ca nu si-a atins scopul, zic. Mi s-a parut ca se vroia periculos rau de tot. Spunea ceva si de Mafia in melodie. 😀
    Iar primul … soooooooooooooooooo gaaaaay … 😀
    @Sebra: Esti sigura ca vrei sa dai play? 😀

  79. in the mood 25 February, 2011 at 23:54

    @Sebra
    Dacă faci imprudența cu play-ul acum, precis alungi somnul în locul monotoniei 🙂

  80. Dan1 25 February, 2011 at 23:55

    @Rushenne
    Biiine, saracu’, ce sa zica si el! =))

  81. Rushenne 25 February, 2011 at 23:56

    @ALL: La ora asta credeti ca mai primim vreo recomandare? 😛

  82. Dan1 25 February, 2011 at 23:56

    @sebra
    Nu da play! Sau, daca dai, stai cu cursorul pe butonul de “Pause”! =))
    Si fii promta! Cum ai simtit ca te prinde ritmul… Pause! =))

  83. in the mood 25 February, 2011 at 23:58

    @Dan1 către @Sebra 😛
    …și cu sonorul dat pe ”Mute” 🙂

  84. sebra 26 February, 2011 at 00:00

    Nu pot da play ca n-am casti si mi-e ca scol toata casa :))

  85. Dan1 26 February, 2011 at 00:02

    @sebra
    Atunci, mai bine nu da! Deloc! Niciodata! =))

  86. sebra 26 February, 2011 at 00:04

    E vina voastra ca n-avem recomandari. Julius a vazut discutiile astea aprinse si n-a vrut sa va intrerupa :))

    @Dan1,
    Mi-e mila de ei. E totusi familia mea, nu mi-au gresit cu nimic, de ce sa suporte si ei consecintele?? :))

  87. Insignifianta 26 February, 2011 at 00:04

    @Dan1: Măh, tu eşti sârb! Recunoaşte! =)) =)) =))
    @sebra: NU! DA! =))
    @Julius: Ce faci, bre, ai amuţit? =)) =)) =))

  88. Dan1 26 February, 2011 at 00:07

    @Insignifianta
    Pai clar! Daca ma cheama Miodrag Goran Emir Momcilo! =))

  89. Dan1 26 February, 2011 at 00:08

    @sebra
    Pe de alta parte, de ce sa nu se bucure si ei de-o muzica divina? =))

  90. sebra 26 February, 2011 at 00:15

    @Dan1,
    Tu vrei sa nu ma mai respecte?? =))

  91. sebra 26 February, 2011 at 00:17

    Fara nicio legatura cu muzica penibila 😀
    In avion: un domn si o fetita.
    Domnul zice: Ce-ar fi sa stam de vorba?, se pare ca timpul trece mai repede conversand .
    – Bine, zice fetita lnchizand cartea pe care abia o deschisese, despre ce ati dori sa vorbim?
    – Pai, zice domnul, o tema interesanta ar fi despre fizica atomica nu crezi? si surade superior.
    – De acord, dar intai vreau sa va intreb ceva: O vaca, un cal si o oaie mananca acelasi lucru – iarba, dar oaia excreta niste bilute, vaca o placinta, iar calul niste mingi uscate. Cum va explicati fenomenul?
    – Habar n-am, zice domnul, minunandu-se de inteligenta fetitei.
    – Atunci cum vreti sa vorbim de fizica atomica daca nici despre ca.cat nu stiti nimic???

  92. Insignifianta 26 February, 2011 at 00:18

    @Dan1: Şini îi di vinî, pînî la coadî? Cî io aiasta nu-nţelesei.:D
    Pălitura dî osândî lu’ cui i să cadi a fi nimerită?

    Ca, vorba sheea: ori suntem barbati, ori nu mai suntem?

  93. aisha 26 February, 2011 at 00:18

    @sebra,
    ai perfecta dreptate!

  94. Dan1 26 February, 2011 at 00:22

    ăăă! Julius! =))

  95. Dan1 26 February, 2011 at 00:24

    Doamnelor, pe mine va rog sa ma scuzati, ma duc sa ma culc! :))

  96. Rushenne 26 February, 2011 at 00:26

    @Dan1: Noapte buna! Mergi linistit ca nu o sa se posteze nimic nou in lipsa ta. 😀

  97. aisha 26 February, 2011 at 00:28

    @Dan1,
    vaaai, dai bir cu fugitii!
    nu stiu care era replica pt. tine. m-a cam lasat memoria…
    aaaa, …esti de vis! asta era replica ta favorita! ia un like!

  98. Insignifianta 26 February, 2011 at 00:38

    @Sebra: Exact.

  99. Insignifianta 26 February, 2011 at 00:44

    @aisha: Exact.

  100. Insignifianta 26 February, 2011 at 00:47

    @100. Punct.

  101. Adriana Popescu 26 February, 2011 at 00:59

    Deci Sandokan MC are fanclub pe Facebook si il plac 813 cocalari! Eu atat am vrut sa va spun. =))Noapte buna 😀

  102. Rushenne 26 February, 2011 at 01:03

    @Adriana Popescu: Are doo chiar. O pagina – official si una – fan-klub. =)) Cel putin asa cred … ca’s amandoo ale lui.
    Noapte buna! 😀

    Au au au … si primul are … =))

  103. Lepka 26 February, 2011 at 01:05

    Daca ne`am intrebat unde`i gasete Kusturica pe toti aia…voi nu ne`ati lamurit cu nimic. Cine`s oligofrenii astia? Astia sunt niste epigoni palizi ai “stilului Oprisan”.
    Si ca de obicei, cand comentez beat pe aici urmeaza linkul…
    http://www.youtube.com/watch?v=2quIQia5tac

    Hai noroc !

  104. Insignifianta 26 February, 2011 at 01:18

    @Lepka: Hai, pa!

  105. Jinx 26 February, 2011 at 02:00

    uof…cand ajung si eu acasa sa ii dau replica la Dan1,a mers la somn.pfua…..nu se mai gasesc barbati ca pe vremuri ;))

  106. Cms 26 February, 2011 at 02:14

    De vreme ce mi-aţi stricat noaptea de lucru cu astfel de melodii care nu merită difuzate nici măcar în Discoteca Orcilor din Mordor, vă coc şi eu o mică răzbunare:
    În urma unei statistici sumare, de când a început săptămâna textelor bune pe Daily Cotcodac, rubricile care au depăşit 100 de comentarii au fost, în afară de povestea lui T0@der (care a avut parte de o reclamă agresivă), “Conkursul cu laptop”, “Conkursul de mimă cu pisici” (chiar dacă era de data asta cu felicitări simple) şi, bineînţeles, “Rubrica de muzică penibilă” de azi.
    Ergo, panem et circenses! Ce folos că Julius a vorbit de lebede pe lac şi de Simona Tache? Ce folos că doctorul Şendroiu a descris un emoţionant dialog cu un homosexual misogin vacuumofil? Ce folos că Eftimie a relatat întâmplări educativ-umoristice din sânul propriei familii? Până şi Raeţchi a încercat să fie trendy, vorbindu-ne despre Millennium şi o eventuală înlăturare a Tiranului. Nu, cititorii DC sunt mai interesaţi de câştigurile materiale (aveţi idee cu cât se vând la ora actuală felicitările sincere ale lui Julius pe piaţa neagră?) şi de estetica urâtului.
    Cred că sunt cam deprimat. Mă duc să ascult nişte Crematory de la Adriana Popescu!

  107. Insignifianta 26 February, 2011 at 03:03

    Mdeah, Jinx, ce vremuri…Alte vremuri…Unde-or fi vremurile de al’ dată…:-/
    Da’ zăpezile? Da d’antanu’? Da’, in genere? :-/
    Da’ cât ne mai batem joc? Mai ales, de unii. [-(
    =D> =D>=D>

  108. max 26 February, 2011 at 08:03

    si eu care credeam ca salam si gutza sunt ….of, mare e gradina lui D-zeu.

  109. Nu doar romanii au talent | Hai Sase 26 February, 2011 at 08:37

    […] Zilnic cotcodac Random PostsCine l-a ucis pe Mos Craciun (8)Alt chilotar (15)Senilitatea bat-o vina (22)Cum sa […]

  110. Cougar 26 February, 2011 at 10:20

    discoteca orcilor din mordor.

    râd, acuma. bravo.

  111. lulu 26 February, 2011 at 10:41

    Glumiti????
    Dumnezeule, am dat play. La primul chiar am rabdat vreo 40 si ceva de secunde, ca un eram sigura daca va canta sau se va dezbraca de tot =))
    Acum ma duc sa-mi bag sapun in ochi….

  112. dyers_eve 26 February, 2011 at 10:53

    Monumental !!! De colectie !!!
    Daca stau sa ma gandesc, Caransebes e pe la granita cu sarbii, nu? Deci de acolo a venit Fernando…

  113. Neica 26 February, 2011 at 16:37

    @Insignifianta – cat nu au ei habar :))))))) vorba lui Fernando Sandokan Boileau.

  114. Neica 26 February, 2011 at 16:44

    ati luat aminte ce jeans de Larry King are Sandokahn??

  115. Insignifianta 26 February, 2011 at 16:52

    @Neica: Cine e, dom’ne, si Larry King asta? Ca io stiam ca numa’ unu’ a fost King la viata lui. Presley. Elvis Presley.

  116. Neica 26 February, 2011 at 17:21

    Si atunci Queen cine (ce) mai e?? 🙂

  117. Insignifianta 26 February, 2011 at 17:25

    @Neica: Nu stiu, ca nu vrea sa recunoasca astia, cu vamile, niciunu’.

  118. Cms 27 February, 2011 at 03:43

    Insi, lasă vămile în pace, “The Queen” e Priscilla Presley, reiese din comentariul 115 (zice una cu o insignă, sau aşa ceva)…

  119. Insignifianta 27 February, 2011 at 03:58

    @Cms: Zici?

  120. Cms 27 February, 2011 at 04:11

    Zic! Întru lămurirea cinstiţilor cititori!

  121. Insignifianta 27 February, 2011 at 04:22

    @Cms: Zici! Da’ te-ascultă cineva? Că nici insignă n-ai.

  122. Cms 27 February, 2011 at 04:26

    Insi, acest aspect este insignifiant!
    P.S. Se pare că edităm în acelaşi timp! =))
    P.P.S. Oricum, nu mi-am imaginat că o să comentez din nou la postul ăsta de muzică orcească…

  123. Insignifianta 27 February, 2011 at 04:35

    @Cms: Cine-i Insi?
    P.P.S. Nici eu.

  124. Cms 27 February, 2011 at 04:51

    Insi e Goran Bregović, fireşte! Oare nu am fost destul de clar?!
    P.S. Insigna albă, insigna neagră…

  125. Insignifianta 27 February, 2011 at 10:38

    @Cms: Care si tu esti mogar, care ma faci tu pe mine insigna! =))

  126. Dan1 27 February, 2011 at 10:48

    @Insignifianta
    Care Cms te-a facut doar Goran Bregović! =))
    Insigna era doar numele filmului! :))

  127. Insignifianta 27 February, 2011 at 11:14

    @Dan1: Pai, de-aia m-am enervat si eu! Ca m-a facut DOAR Goran Bregović! =))

  128. Cms 27 February, 2011 at 11:39

    @ Insignifianta: Bine măcar că acum te-ai dumirit că nu sunt mogariţă…
    Mulţumesc, Dan1!
    Aaa, şi on-topic, să nu zică adminul că facem chat: eu nu înţeleg cum un tip munceşte din greu să arate ca un luptător de K1 şi pe urmă face un videoclip în care îşi pune în valoare… feminitatea :-??

  129. Insignifianta 27 February, 2011 at 11:54

    Asa m-am enervat, ca am vizionat ambele video clipuri, cap-coada. Ca prima oara n-am putut. :)) Da-i tu, Sandokane, cu bombu’, ca tu stii! =))

  130. aisha 27 February, 2011 at 18:56

    @ Insignifianta,
    te-ai certat si cu Cms, observ! suparata, suparata ai fost tu pe 26 spre 27 feb 2011. nu-ti aprob comportamentul, sa stii!
    fii mai calma, mai serena asa!

  131. Insignifianta 27 February, 2011 at 19:27

    @aisha: Aicea Cms a inceput primu’. =))
    Da’ macar asa am vazut si eu ce era de vazut si am ascultat ce era de ascultat. TOT! =))

  132. aisha 27 February, 2011 at 19:47

    @ Insignifianta,
    eu am crezut ca acest Cms este o doamna! deci e un domn!

  133. Insignifianta 27 February, 2011 at 19:54

    @aisha: Eee, nici nu conteaza! Oameni sa fim! 🙂

  134. Yildiz 28 February, 2011 at 12:47

    Primul face atatia bani din muzica lui de-i ajung sa-si cumpere numai chiloti.