Postul nu e post destul

Cum se va face sex în viitor

Anul 2027, Gropărelul deja e băiet mare, înalt, cu coşuri, piercinguri şi părul verde, sprâncenele roşii, tatuaj portocaliu pe dinte şi alte chestii, că Dumnezău ştie cum o fi moda pe vremea aia. (Continuarea o puteti citi pe blog la Groparu… )

Share:

32 comments

  1. Rushenne 10 February, 2011 at 16:47

    @Julius: Vezi ca nu-i bun link-ul. Face trimitere la “Cine schimba bebelusul”. 🙂

    Sorry, s-a reglat. 😛

  2. JULIUS 10 February, 2011 at 16:48

    stiu, ca urla groparu ca din gura de sarpe pe messenger :))

  3. M3bis 10 February, 2011 at 16:53

    @Julius
    Te pui bine cu ăştia de publică în Caţavencu?

  4. Rushenne 10 February, 2011 at 16:54

    Apropos, as vrea sa-ti spun ca e vecheeeee ca eu am citit-o de luni, dar nu vreau sa te supar ca esti prea fericit in perioada asta. 😀

  5. JULIUS 10 February, 2011 at 16:58

    @m3bis: bine, ma, io sunt ocupat si voi nu-mi spuneti nimic? cand aveati de gand sa-mi spuneti?? Plm, maine l-am zburat din caseta si i-am taiat linkurile, aici scriu oameni cu umor. tu ai vazut ce jene a publicat in catavencu?

  6. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 17:00

    Asta am citit-o ieri la om pe blog. Dar, ca vorbim despre evolutie:
    De ce femeile au tălpile mai mici decât bărbaţii?
    E o chestie de evoluţie care le ajută să stea mai aproape de aragaz si de chiuveta din bucătărie.

  7. JULIUS 10 February, 2011 at 17:00

    @victore: a gluma ta? e din tine?

  8. aisha 10 February, 2011 at 17:01

    @Rushenne,
    ce importanta are?! ne-a servit un text veeechi de doua zile aprox!
    fff bun, e adevarat! dar veeechi!
    ps dl Groparu – v-am citit azi textul de ieri si ieri textul de alaltaieri!
    deci, azi nu mai pot sa citesc ce-am citit ieri! c-ar fi ca si cum as privi emisiuni TV in reluare!

  9. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 17:01

    Si-am epuizat, degeaba, la alta postare un comentariu. Asa ca revin:
    Cercetătorii au descoperit un fel de mâncare ce reduce apetitul sexual al unei femei cu 90% pentru totdeauna.
    Se numeşte tort de nuntă.

  10. M3bis 10 February, 2011 at 17:02

    @Julius
    Ţi-am trimis link pe mess, bre! Dacă ţi l-o fi şters Harun Al Rashid, nu-i vina mea!

  11. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 17:09

    @admin, ma zvarcolesc pe blogul acesta de nu-s cate comentarii sa mai schimbi o vorba cu mine… pe aia cu tortul o neg ca poate citeste si sotia blogul. asa ca mai bine spiu ca mi-au zis-o niste copii, dar au fugit si nu-i pot identifica. cat despre aia cu evolutia, de vreun an de zile talpile mele se micsoareaza – nu stiu de unde i-a venit lui nevasta-mea ideea ca as gati bine. asa ca i know shit!

  12. aisha 10 February, 2011 at 17:12

    @Sare si-n Ochi,
    ALO! alo, domnu care sare! o mica eroare gramaticala in ultima gluma –
    care reAduce, ati vrut sa spuneti – ca stie dl. Groparu mai bine si a zis si-n textul publicat de dansul ieri, pe care eu l-am citi azi!
    deci, azi e 10 feb, a inceput numaratoarea inversa! atentie ca va rataciti in triunghiul ala letal si nu va salveaza nimeni daca faceti glume de astea antisociale!

  13. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 17:23

    @aisha, io am citit la Groparu ca numai schimbarea unui pampers reAduce pofta aceea. si numai conditionat. ca mai demult cand nu se dadeau oa fara jaluzele.

  14. aisha 10 February, 2011 at 17:39

    @Sare’n Ochi,
    my mistake. v-am indus in eroare. raspunsul nu trebuie sa-l cautati pe blog la Groparu – care se pare ca nu scrie decat despre favoruri sexuale conditionate, pe baza de barter, ci la emisiunile TV – pe care le frecventeza aprox. zilnic dl. Julius.
    de ex., aia de aseara a fost edificatoare. colier de perle sau ciuperci, dupa preferinte, contra iubire sincera si dezinteresata – asta am invatat noi de la antena doi!

  15. Dan1 10 February, 2011 at 17:48

    @aisha
    Da’ pentru printesa n-ai avut deloc ochi, este? Ca ea saraca încerca sa fie populara, volubila… =))

  16. kekee 10 February, 2011 at 18:02

    @ dan 1
    Pentru prinţesa nu puteai avea decât urechi.

  17. aisha 10 February, 2011 at 18:13

    @Dan1,
    pai m-a instruit sebra inainte de emisiune la cine sa ma uit – nici pe Lucian nu l-am prea privit de frica sebrei!
    ca sa nu mai zic ca l-am tradat pe Capatos monamour!
    pe printzesa o mai vazusem pe la TV, prin reviste, dar aseara m-a surprins, Julius a avut noroc cu ea! Sa moara Lucien Sorel!
    sa-mi spui cand apari si tu la TV, ca ma voi manifesta identic – exact cum fac acum!

  18. Constantin 10 February, 2011 at 18:13

    din titlu lipsesc semnele de punctuatie. corect ar fi fost “cum, se va face sex in viitor?”

  19. iulian rinder 10 February, 2011 at 18:29

    In vitor se va mai face sex? Cred ca domn Groparu priveste cu prea mult optimism vremurile ce vin. De, da daca el renunta, macar urmasu….

  20. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 18:44

    Julius, vad ca ai dat tonul la intalniri cu printi si printese. si VanGelie vrea:
    http://www.realitatea.net/vanghelie-vreau-sa-ma-vad-cu-printul-charles-la-londra_802049.html
    ce-o sa-i zica? “si, ma-ntalnesc cu el, printisorul meu”… =))

  21. Dan1 10 February, 2011 at 18:48

    @Sare’n Ochi
    Da’ bre, da’ ala (Charles) e chiar prinţ de prinţ, daaa? =))

  22. Insignifianta 10 February, 2011 at 18:51

    @Sare’n Ochi:
    Las’, bre, ce-ai epuizat, ca epuizati eram cu totii.
    Da’ vezi ce bine-ti prinse reiterarea? 😉

    P.S.Acolo era superfluu comentariul, aci vine manusa! =))

  23. Insignifianta 10 February, 2011 at 18:54

    @Dan1: Si-are si Camilla, daaaa? N-are elefanti, ca mai stim noi cine. =))

  24. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 18:55

    @Insignifianta, eu cred ca au citit comentariul meu si le-a venit ideea sa dea materialul. era nasol sa iroseasca bunaciune de postare =)) Julius, care numai el stie, ma cunoaste suficient incat sa stie ca n-as fi ratat ocazia de a ma repeta chiar cu riscul penibilului. =))

  25. Insignifianta 10 February, 2011 at 19:05

    @Sare’n Ochi: Care ti-am dat eu un like (acolo unde era cazu’ ) si ‘mneata faci arogante!

  26. Cms 10 February, 2011 at 19:35

    Şi ce-ar fi dacă fetei i-ar plăcea muzica lui Dj Cotco? Ar fugi Gropărelul la unchiu’ Julius:
    “Unchiule, salvează-mă! Am o gagică de vrăjit şi ea vrea doar muzica lui Dj Cotco. Parcă matale povesteai ieri de Dj Cotco”
    “Da, nepoate, la mine sunt CD-urile. Acum, dacă tot ai venit, până le caut stai un pic pe scaun să-ţi povestesc cum mă întâlneam eu cu prinţesa Briana Caragea. Grozavă femeie! Vezi scheletul ăsta din dulap? Al ei e, mi l-a trimis Mândruţă când a dat faliment emisiunea şi a trebuit să vândă recuzita. Dacă pun şi înregistrarea emisiunii, parcă sunt în Castelul din Carpaţi, vorbind cu ea. Nu vrei mai bine să-ţi dau nişte CD-uri cu Briana? Sunt tot mp3-uri. Merg pe post de muzică ambientală. Stai, Gropărele, unde fugi, nepoate? Copiii de azi, fără urmă de romantism!”

  27. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 20:05

    asa, paraste-ma, sa creada toata lumea ca sunt Insusi Eu.

  28. Insignifianta 10 February, 2011 at 20:11

    @Sare’n Ochi: Vezi ca ti-am dat un like, sa nu te simti parasit chiar de toata lumea! 🙂

  29. Sare'n Ochi 10 February, 2011 at 20:23

    🙂 gata, am intrat in mafia (pardon, lantul slabiciunilor) like-urilor. parcurg toata lista si dau like, dupa, like.

  30. cato 11 February, 2011 at 08:00

    a, da! cum se face acuma cu “zaraza” de loredana

  31. deea 6 June, 2011 at 18:07

    si eu am facut sex.oare raman insarcinata?

  32. cato 6 June, 2011 at 19:42

    @deea: depinde mult si la ce te gande-ai