Aventurile bravului soldat Julică

Daddy Admin Cool

Foarte mulţi cititori ne-au întrebat cine face rubrica Week-end muzical pe Daily Cotcodac şi dacă nu cumva în spatele lui admin se ascunde chiar Julius. Răspundem: nu, nu este Julius, pentru această rubrică atât de îndrăgită nu ne-am uitat la bani şi am angajat unul dintre cei mai cool DJ-i internaţionali:

Până când va fi gata Week-end-ul muzical de azi, Daddy Admin Cool ne-a rugat să punem piesa asta.

Share:

29 comments

  1. ErRon 8 January, 2011 at 19:48

    Pai da, da’l-ati angajat numai acuma, recent, uite ce trafic a facut cu ultima recomandare muzicala!!!:D (cea pentru abstrusi!)

  2. Sare'n Ochi 8 January, 2011 at 19:51

    =)) la ce ochelari are, simte monstruos muzica.

  3. V3nt0R 8 January, 2011 at 20:00

    DJ Cotco din nou in FM :))

  4. M3bis 8 January, 2011 at 20:00

    @Sare’n Ochi
    La ce ochelari are, simţul e ultima lui grijă.

  5. Sandi 8 January, 2011 at 20:03

    Hmmmmmm! Mie imi pare cam cunoscut “unul dintre cei mai cool DJ-i internationali” dar nu stiu de unde…….. Cred ca am cultivat impreuna papaver somniferum .
    Apropo: de ce numai week-end muzical ? Eu zic sa alterneze cu unul
    dansant. 🙂

  6. Sare'n Ochi 8 January, 2011 at 20:11

    @M3bis, inseamna ca ne obliga sa simtim noi pentru el 😀

  7. silavaracald 8 January, 2011 at 20:11

    La cât de cool arată digeiul ăsta, mai bine ne recomanda ceva cântat de Zavaidoc! 😀

  8. viorel 8 January, 2011 at 20:16

    Cea mai tare miscare din toata coregrafia lor e “oare pot sa-mi rup singur gatul” pe care o executa cu mare maiestrie cantaretele la inceput pe la 00:10=))

  9. dr.Lecter 8 January, 2011 at 20:16

    Nu vă supăraţi, de unde aveţi ochelari cu vortex , căci am trimis peste o sută de scrisori cu abţibilduri, la concursul Star Gate, şi nu am avut noroc să prind şi eu o pereche! 😀
    De recomandarea muzicală nu zic nimic, deoarece am şi acum vinilul cu ei şi cu Hot Chocolate

  10. Maria 8 January, 2011 at 20:19

    Nu avea cum sa fie Julius…admin are rubrici reusite/placute/amuzante; mai degraba as fi banuit ca e The Cool Mogul.

  11. Tweets that mention Daddy Admin Cool » Daily Cotcodac -- Topsy.com 8 January, 2011 at 20:36

    […] This post was mentioned on Twitter by Denisa [Lala] Bârgău. Denisa [Lala] Bârgău said: Daddy Admin Cool » Daily Cotcodac http://bit.ly/hP7GGB […]

  12. Insignifianta 8 January, 2011 at 20:40

    Admin, putina decenta!
    Pe Julius nu-l mai citesc, de cand am vazut cum arata!
    Pirca ma plictiseste ingrozitor!
    Petreanu are umorul lui, dar, mai rar, asa.
    Pe mogul, direct, nu-mi permit sa-l citesc!
    Vivi e fata?
    Groparu…hai, ca merge, daca nu-mi mai ramane de citit decat Eftimie! Care e si concis si scurt, ce sa mai…!
    4mall, Calarasu si Visurat, daca si voi…apai…=))

  13. sebra 8 January, 2011 at 20:51

    Ce să zic, se pricepe Daddy Admin Cool ăsta :))

  14. Stephanie 8 January, 2011 at 21:07

    Auzi, cu fata asta de tocilar n-o sa agati nici o gagica, crede-ma!
    Avea fiu-mio o sapca cu niste urechi imense de iepuroi castigata la un concurs Nestle, da’ nu stiu pe unde e, ca ti-o trimiteam! :))

  15. sebra 8 January, 2011 at 21:21

    @Stephanie,
    Cre’că o are cadou de la prietena lui 😉

  16. Dan1 8 January, 2011 at 21:24

    Bre, dar DJ-ul asta pare chiar “DJ Abstrus”! =))

  17. sendroiu 8 January, 2011 at 21:28

    :)) =)) Ce faceai acolo, Julache, asteptai ecplipsa?
    Sau tocmai te uitai la ea??

  18. Dan1 8 January, 2011 at 21:31

    @Doc
    Doc, nu trebuia sa fii pe platforma? Sau poti sa intri pe DC si de-acolo?

  19. maimukas 8 January, 2011 at 21:33

    BULĂ MERGEA PLÎNGÎND pe stradă. Un trecător îl întreabă:
    – De ce plîngi, Bulă?
    – M-a bătut tata.
    – Şi acum unde te duci aşa hotărît?
    – La CRAIOVA, că am auzit că ăia nu mai bat pe nimeni.

  20. unmihai 8 January, 2011 at 22:01

    @Sendroiu
    cred ca de fapt se uita la fetele lu’ nea Kalu 😀

  21. XaeL 8 January, 2011 at 22:13

    la ce succes a avut poza pe facebook, clar trebuia pusa pe site.

  22. nimeni 9 January, 2011 at 09:58

    http://www.youtube.com/watch?v=UFQkfHnVU7o

  23. savy 9 January, 2011 at 12:09

    si mie imi pare cunsocut. seamana cu michi de la suie paparude. sa fie el oare ?? 🙂

  24. infamu 9 January, 2011 at 15:02

    RIP Bobby Farrell. ca se duse si asta…

  25. Stephanie 9 January, 2011 at 19:05

    @Sebra: probabil ca o fi primit si o pereche de chiloti “moartea pasiunii” impreuna cu sapca… :d

  26. punKreas 10 January, 2011 at 02:38

    Astia sunt ochelarii pentru eclipsa, nu? =))

  27. cezar 10 January, 2011 at 12:53

    Se vede ca albii nu au tras din ce a fumat trupa, stau aia acolo ca la cenaclu literar…

  28. Insignifianta 10 January, 2011 at 14:11

    Dan1, ti-o parea tie “DJ Abstrus”, dar eu cred ca ti se pare.
    E “DJ Distrus”, clar!
    A mai murit un mit! =))

  29. Cougar 10 January, 2011 at 14:22

    după multă vreme în care te-am condamnat, realizez, dragă julius, că ai făcut foarte bine că n-ai băgat ce ţi-am dat eu anu’ trecut pentru week-end muzical.