Postul nu e post destul

Groparu s-a cam insurat

Groparu

E foarte mult de zis şi mai mult de scris, iar vreme nu prea am, că mă car în Tenerife să stau cu borta la suare şi să ascult manele la telefon pe plajă, să oripilez turişti nordici cu obraz subţire.Voi lipsi de la lansarea oficială a trupei Maya, din păcate, dar presimt că voi recupera io cu băjeţii!

Nunta a fost 110% tot ceea ce mi-am dorit vreodata – si credeti-mă că sunt foarte exigent la capitolul ăsta. Am făcut caterincă cât am putut de oricine, şi nimeni nu o putut să-mi zică nimic, că eram mire. (Continuarea o puteti citi pe blog la Groparu… )

Share:

10 comments

  1. Tweets that mention Daily Cotcodac »  Groparu s-a cam insurat -- Topsy.com 17 May, 2010 at 14:21

    […] This post was mentioned on Twitter by JuliusDC. JuliusDC said: Daily Cotcodac» Groparu s-a cam insurat http://bit.ly/dks9hE […]

  2. Moldo 17 May, 2010 at 14:44

    altu’ care s-a nenoricit pe viata…

    Casa de piatra gropare

  3. M3bis 17 May, 2010 at 15:36

    Deh, prea se credea invincibil…

  4. boga 17 May, 2010 at 15:43

    Da’ o mai fi pupat candelabru’?

  5. Adi 17 May, 2010 at 16:04

    Asa-i trebuie . Astora care rad de toata lumea pana la urma li se infunda .

  6. Dexter 17 May, 2010 at 20:20

    Asta braveaza si pe patul de ‘moarte’. Gropare, prima luna patu-i cu miere, vezi tu dupa aia 😛

  7. Cms 17 May, 2010 at 23:59

    La ce aer propagandistic are discursul lui, eu cred că Groparu’ încearcă să se convingă singur că a făcut o mare afacere. Auzi, “110% (din) tot ceea ce mi-am dorit vreodata”, iar pe de altă parte “sunt foarte exigent la capitolul ăsta”. Se vede, Gropare! :))
    P.S. La modul serios, “Casă de piatră” şi să fiţi fericiţi!
    P.P.S. Văd că nimeni nu i-a mai făcut vreun apropo lui Julius pe tema asta 😀

  8. N.A. 18 May, 2010 at 01:36

    Aud si eu pentru prima oara asta… ca de obicei toti suntem asa de stresati si totul trece asa de repede! si dup-aia ramanem tare frustrati ca n-am inteles nimic din ea.. (de nunta vorbesc)
    D-aia i-am tot zis sotului ca trebuie sa mai facem treaba asta, musai! Preferabil in aceeasi formula. 😉

  9. Stephanie 18 May, 2010 at 10:18

    Auzi cica nunta a fost “110% (din) tot ceea ce mi-am dorit “, de parca barbatii si-ar dori vreodata vreo nunta!!! Cata siretenie, dom’le, cum incearca el sa se puna bine cu Doamna!

  10. Mihai 10 June, 2010 at 13:23

    bre Gropare…bine ca nu ai fost mireasa…Acolo era o problema!