Concursuri

Câştigătorul de astăzi este…

A fost greu să ne hotărâm cui să acordăm premiul nostru de astăzi – am avut de ales între Elena (pentru comentariul: “să vă văd pe unde scoateţi cămaşa dacă eşti solo acasă şi fraierul e plecat” – evident, ne-a plăcut cuvântul fraierul) şi Savy (pentru comentariul: “pe mine mă trimite la 2 dimineaţa să-i iau ciocolată şi fără să avem un copil, aşa că un copil în plus sau în minus tot aia e” – Savy, ne-ai rupt inima cu drama ta). Până la urmă, a trebuit să tragem la sorţi, iar cartea “Gomora, cealaltă mafie a Italiei” a fost câştigată de Elena.
(Savy, nu fi trist, tot tu eşti mai câştigat, ai o prietenă mişto 😀 )

Sincerele noastre felicitări merg, ca de obicei, la Arsulici, iar felicitările simple la Carmen şi Pisica Turbată.

Nu uitaţi să participaţi la concursul nostru de mâine, unde puteţi câştiga şi voi, ca Arsulici, simplele noastre felicitări. 😀

Share:

9 comments

  1. bolborosici 26 November, 2009 at 00:06

    bre, pai ori sunt simple ori sunt sincere astea ale lui arsulici …ca nu se mai intelege pentru ce trebuie sa fim invidiosi in final

  2. sebra 26 November, 2009 at 00:12

    @bolborosici,
    Ale lui Arsulici sunt complexe 😀

  3. toader 26 November, 2009 at 01:45

    ba, ce inseamna sa fii pe alt fus orar. si sunt si insurat, am si bebelus. cat mi-as fi dorit cartea asta…

  4. Carmen 26 November, 2009 at 04:07

    Felicitari… simple? M-am deprimat… mai ales ca scrablagiul (cum ii spune 4mall) e la campionat si n-are cine sa-mi stinga lumina cand sunt in pat si sa-mi aduca apa de jos :)) Inca putin antrenament si o sa mearga si la nonstop sa-mi ia inghetata cand ma apuca pofta.

  5. Arsulici 26 November, 2009 at 10:35

    Multumesc, multumeeeesc

  6. N.A. 26 November, 2009 at 12:13

    Felicitocuri tuturor, dar mai ales lui savy (daca nu precizai ca nu ai copii, te suspectam ca esti barbati-miu undercover), esti un brav sot!

  7. elena 26 November, 2009 at 12:18

    yaba yaba yaba du!!!!acum lasind putin gluma deoparte multumesc pt premiu si nu e putin findca sint o incepatoare la blogarit am si ceva ani in plus fata de prietenii tai.iar in al doilea rind pe 20 a fost ziua mea de nastere si consider premiul ca un cadou pt ziua de nastere desi nu ai stiutasa ceva .considera-ma ca un nou prieten. inca odata multumiri

  8. savy 26 November, 2009 at 14:52

    Ehh….mai bine ca nu am castigat cartea.si-asa nu aveam cand sa o citesc. pauzele intre “vreau si eu un masaj la picioruse”; “vreau airipioare de pui de la mec cu sos de la kfc”, vreau ceva dulce, dar nu stiu ce. fa-mi tu o surpriza” sunt destul de scurte. ma intreb cu se descurca capul mafiei, mai ales ca se stie faptul ca femeile lor au cojones.

  9. pisica turbata 26 November, 2009 at 22:43

    va pupa pisica ! senc iu!