Concursuri

Câştigător surpriză la VSFT?

Ne oprim aici cu cele mai tâmpite întrebări puse de femei, că altfel o ţinem langa până la Crăciun. Condoleanţele noastre simple de astăzi merg la db, pentru întrebarea: „Ai terminat deja?” (de spălat vasele, sau ce? – n.DC). Sincerele noastre condoleanţe merg la Xael, pentru întrebarea: „Ai mai venit şi cu altele aici?” (nu, dragă, înainte mergeam la hotel, tu eşti singura femeie pe care am adus-o acasă).

În fine, avem şi o mică premieră: nu vom oferi premiul de astăzi unui cititor al revistei Daily Cotcodac, ci soţului unei cititoare. Aşadar, volumul „Poveşti erotice româneşti” merge la soţul cititoarei N.A., alături de toată compasiunea noastră pentru faptul că trebuie să suporte chestii de genul: “Cum ai putut sa stai cu stramba asta?!” (inclusiv daca fosta e Claudia Schiffer, ca doar stim cu totii ca aia chiar e ultima naspeta). Desigur, daca ne intrebati, e si proasta (poate sa aiba si Nobelul pentru fizica cuantica, tot proasta ramane), fara caracter si personalitate si curva pe deasupra!

Pentru a participa la concursul de astăzi, trebuie să postaţi un comentariu la textul ATENŢIE – s-ar putea să fii gay!. Premiul, una dintre cărţile de aici.

Share:

17 comments

  1. Arsulici 25 August, 2009 at 11:35

    Felicitari sotului cititoarei N.A.

  2. db 25 August, 2009 at 12:08

    @Arsulici: azi nu s-au dat felicitari ci condoleante ;(
    @DC: hai nu va faceti ca n-ati priceput si ca v-ati vopsit tavanul bej … 😉

  3. Florian 25 August, 2009 at 13:29

    @N.A.
    In locul lui Julius îi dădeam cartea aia cu Casanova, poate îi venea vreo idee bună.

  4. Florian 25 August, 2009 at 14:26

    Când mă uit la lista de premii, văd că e pusă la bătaie şi cartea pe care o câştigasem eu. Mă frământam de ce n-am primit-o încă, dar acum m-am liniştit.

  5. 4mall 25 August, 2009 at 14:31

    @Florian: Totul e bine, cand se termina cu bine, nu?

  6. N.A. 25 August, 2009 at 14:54

    Hahahahahaha, in numele dumisale va multumesc tare mult! Si va asigur ca datoreaza totul sotiei sale iubitoare care l-a sprijinit intotdeauna in tot ce a incercat sa intreprinda!
    Da’ de fapt va multumesc si-n numele meu, ca oricum tot ce-i al lui e si al meu (nu si invers!), deci IMI apreciez foarte mult premiul!

  7. N.A. 25 August, 2009 at 14:56

    @Florian – Daca tot esti casatorit, ar trebui sa stii si tu ca un sot niciodata nu are idei bune, numai soata!! Si daca i se intampla sa ii vina totusi prin exceptie o idee buna este pentru ca soata i-a sugerat-o in mod subtil!

  8. N.A. 25 August, 2009 at 15:21

    @Arsulici – Sotul cititoarei N.A. iti multumeste, considerand astfel ca ti s-a demonstrat importanta unei neveste in viata omului (ca tot te dadeai tu mare ca esti burlac): daca nu eram eu, mai castiga el ceva? 😀

  9. Arsulici 25 August, 2009 at 16:13

    @N.A.
    Rizi, tu, rizi, dar sa vezi ce vei face daca sotul tau va decide sa puneti in practica ideile pe care le-a gasit citind acea carte!

  10. Skag 25 August, 2009 at 18:10

    Felicitari N.A. petnru sotul tau…de fapt…felicitari tie, pentru intrebarea stupida cu care l-ai delectat:D

  11. N.A. 25 August, 2009 at 18:44

    @Arsulici – Hehehehe, eu de ce crezi ca ma bucur? :))))
    @@skag – Mersi.. a.. cred… :))

  12. XaeL 25 August, 2009 at 18:46

    bai, chiar am castigat ceva!!!!
    acum stau si ma intreb daca sa impart premiul cu prietena, avand in vedere ca are copyright pt replica… civilizat asa ar fi, dar instinctul meu de conservare imi sopteste suav ca nu ar fi cel mai potrivit moment pt bune maniere.

  13. XaeL 25 August, 2009 at 18:47

    P.S: si am auzit si “cum ai putut sta cu aia?”, dar imi e orecum rusine ca nu am reusit inca sa dau un raspuns coerent.. nici macar in forul meu interior..

  14. N.A. 25 August, 2009 at 18:53

    @Xael – Pai te asigur ca, in fata noastra, a “actualelor”, nici nu aveti vreo scuza valabila si coerenta pentru fostele relatii cu “alea”.. 😀

  15. Florian 25 August, 2009 at 21:38

    @N.A.
    Din păcate, la mine în casă nu domneşte armonia perfectă de care te bucuri tu (că se bucură şi premiatul n-are rost s-o mai spun, e de la sine înţeles).
    Eu sunt nefericita excepţie care confirmă regula. La mine nu funcţionează Daily Cotcodac, ci Daily Cucurigu.

  16. N.A. 25 August, 2009 at 23:17

    @Florian – Am inteles! Dar poti sa spui treaba asta si dupa ce iesi de sub pat? (vezi bancul de la un post anterior) 😛

  17. Florian 25 August, 2009 at 23:47

    @N.A.
    Dacă ies de sub pat mă cam trage curentul şi mi-e să nu fac gâlci dacă strig cucurigu, aşa că mai bine o fac de aici.